Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 napjnem érzem a kisbaba...

3 napjnem érzem a kisbaba mozgását ez utalhat valamire?

Figyelt kérdés
2015. jan. 30. 18:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Hány hetes vagy?
2015. jan. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
22 hetes
2015. jan. 30. 18:38
 3/10 anonim ***** válasza:

Semmi gond, meg tul pici, sok helye van a mocorgasra. Nem erzed mindig. Lehet csak ugy fordult. Van aki meg ennyi idosen sem erzi egyaltalan.

De leht, hogy erzed csak nem tudod, hogy az az. Nekem annyi idosen olyan volt mintha az ideg ugralna gy izmomban. Pl mint amikor pattog a szemhelyam. Bocsi maskepp nem tudom megfogalmazni.

32hkm

2015. jan. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
értem nem tudom egáltalán nem érzek semmit pedig nagyon mozgékony elmenyek orvoshoz?
2015. jan. 30. 18:45
 5/10 anonim ***** válasza:
Én elmennék, hogy megnyugodjak.
2015. jan. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

En is ilyen voltam, alandoan ezen agyaltam. Ha nagyon izgat lmehetsz dokihoz. Vagy a vedonohoz is mehetsz. Elvileg van neki szivhangfigylo, azzal is ellenoriztetheted.

32hkm

2015. jan. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
voltam orvosnál semmi gond azt mondta h nemis fogom annyira érezni majd 30 hetessen és akkor agodjak ha nem mozok 3 4 napig
2015. jan. 30. 21:31
 8/10 anonim ***** válasza:

Tenyleg nyugodj meg, minden ok vele, es lahat erzed, csak nem tudod, hogy az az.

Fekudj le a hatadra, lazits es ha jol figyelsz megfogod erezni, hogy bizserget belulrol, vagy mintha csikizne, esetleg bugyborekol.

Teljesen normalis ez ilyenkor. Majd 4-5 het mulva fogod tenylegesen erezni a mocorgast. Sot akkor lesz olyan is, hogy raszolsz hagyja abba mert olyan rossz erzes ahogy rugdos.

32hkm

2015. jan. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
:)elsö baba nagyon vigyázok rá mostmár tudom
2015. jan. 31. 00:48
 10/10 anonim ***** válasza:
Az az orvos hülye! Kb. a 20.héttől lehet és kell is érezni a mozgásokat. 3-4 nap kimaradás,már komoly bajt jelenthet! Sőt,már ha egy nap is van,hogy semmilyen mozgás nincs,bármit csinálsz is,az is lehet jele,hogy nagy a baj,ezért meg kell nézetni.
2015. ápr. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!