Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lázcsillapító. Mit és mennyit?

Lázcsillapító. Mit és mennyit?

Figyelt kérdés

Elkaptam valamit. Köhögök, és makacs lázam van. Hűtőfürdővel 38 fok. Vettem be délután Melaxen-t (paracetamol) nem tudom szabad e még bevennem. Még egy hűtőfürdő és leesik a kislábujjam 😀

Nagyon köszönöm a tanácsokat mert féltem a babát.



2015. jan. 31. 20:52
 1/6 A kérdező kommentje:
Lemaradt...8 hetes vagyok most!
2015. jan. 31. 20:57
 2/6 anonim ***** válasza:
Lázra panadolt nyugodtan szedj,köhögésre pedig stodal szirupot, + sok C-vitamint
2015. jan. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem a panadolra két gyógyszerész is azt mondta, hogy az első trimeszterben inkább ne, úgyhogy ezt azért még kérdezd meg orvostól. Meg szerintem terhesen, ilyen magas lázzal alapból is orvos!!!
2015. jan. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A múlt éjjelt bennt töltöttem a kórházba tachykardiával...most láz...lehúzom és 4 óra múlva ismét az egekbe úgy, hogy egy pólóba vagyok.

A panadol gyakolratilag ugyan az mint amit én kaptam. Paracetamol. Eszek iszok minden kotyvaszt ami jó de ez a láz megőrít ma 2őt kellett bevennem. Értem én, hogy az első trimeszterbe inkább semmit de a láz többet árt nem!?

Annyira aggódom!

Köszönöm a válaszokat!

2015. jan. 31. 21:53
 5/6 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok. Ezért írtam az orvost, mert nem tudom, melyik a jobb, a gyógyszer vagy a láz. Nyilván az se jó, ha lázas vagy, de az első trimeszterben a gyógyszer se. Amúgy hazaengedtek a kórházból ilyen lázzal??
2015. jan. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A doki határozottan a lázt tartotta rosszabbnak 38 felett. Annyit mondott, hogy a babának halálos lehet csillapítani kell. Lehúzták a lázam kaptam infúziót hazaengedtek hogy menjek háziorvoshoz. Adtak egy vérkép eredményt hogy gyulladás van valahol.

Teljesen korrektek és rendesek voltak de a háziorvosom sem igen tud segíteni. Nyilván antibiutikum kéne amit ha lehet kihagyunk.

Hagymatea lázcsillapítás fekvés és reméljük hogy nem lesz tüdőgyuszi belőle.

Reggelre ma fáj a hátam. Remélem izomfájdalom a köhögéstől. Lázam ma még nem volt remélem nem is lesz talán kilábalóba vagyok. Aggódok..régóta próbálkoztunk féltem a kis tökmagot!

Nagyon köszönöm a segítséget és a válaszokat!!

2015. febr. 1. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!