Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen tapasztalatok vannak...

Milyen tapasztalatok vannak Batiz Ákos főorvossal kapcsolatban? (Bp. 13. kerület, Visegrádi u. )

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert nekem borzalmas. Mindebe beleköt, amit csinálok és letagadja, ha az ő tanácsára teszem. Nem tudom, hogy caak velem ilyen, vagy másokkal is? Mindenesetre vsz. keresek másik orvost.
2007. okt. 29. 19:28
 1/4 anonim válasza:
100%

Saját tapasztalatom szerint mielőbb keress egy másik orvost! Igaz, én a 90-es évek közepén szültem, de Batiz Ákos személyében egy hihetetlenül lelkiismeretlen orvost ismertem meg. Rengeteg pénzért magánrendelésre jártam hozzá, ám amikor a kórházba kerülve komplikációk merültek fel, és kiderült, hogy megindult a koraszülésem, levette rólam a kezét, mondván, hogy majd az ügyeletes megoldja a problémát. Azután átvittek egy koraszülötteket is ellátó kórházba, ahol az épp ügyeletes orvos segédkezett a szülésben (megjegyzem, soha nem láttam, de ezerszer lelkiismeretesebb volt, mint BÁ). Batiz dr-t soha többé nem láttam, nem érdeklődött utánam.

Ez persze csak egy ember tapasztalata, de ha már most ellenszenvesnek látod, akkor hallgass az ösztöneidre, és sürgősen hagyd ott!

2007. nov. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Úgy éreztem nekem is le kell írni a tapasztalatomat, emlékeimet Batiz adjunktusról:

1984.08.06-án szültem Batiz doktornál egy csodaszép egészséges 4kilós babát (a picinyem múlthéten diplomázott:o))

Nem ismertem a kórházban -akkor a Róbert Károly krt.- Nála lelkiismeretesebb, jobb orvost,

-mi kismamák egyszerűen szerelmesek voltunk belé..

Minden reggel 7 és 8 óra körül begördült a kis Volkswagenével és vizit előtt végiglátogatta a kismamáit, csecsemőit, betegeit, mindenkihez volt egy bíztató jó szava, és gyakran megtette ezt este is..

Gondoskodása, megnyugtató hangja, humora megkönnyítette a szülést, amire ma is úgy emlékszem, mint életem legcsodálatosabb napja...

A kiírt időn túl hordtam a gyermekemet és Batiz doktor nem ment el addig szabadságra, míg a kismamáit, babáit biztonságban nem tudta.

Egyedül a terhességmegszakítás miatt volt mérges, szomorú, szigorú, dühös...Anno minden barátnőm Nála szült és mindenki imádta!

Szóval nem tudom elképzelni sem, amiről itt írnak...

Csupa-csupa szeretettel, tisztelettel gondolok a doktorra, remélem jó egészségnek örvend!

Üdvözlettel Nagyné Zsuzsanna

2009. jún. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Azért írok ide és megpróbálok mindegy egyes fórumba beírni, mert ami ma történt velem az undorító!Mellékesen megjegyzem nem én vagyok az egyetlen aki ilyet tapasztalt egy "nagyon kedves" nőgyógyásszal kapcsolatban. A XIII. kerület Visegrád utcai sztkban rendel és a neve Dr Batiz Ákos! Kerüljétek!!!!!! A stílusa gusztustalan, beszól ha vmi nem tetszik neki. Elmondtam neki a problémámat, de mivel az orvosom szabadságra ment beszólt, hogy: "aha, ha nincs ló jó a szamár is, értem". Úgy gondolom, hogy az orvosnak meg kell kérdezni az ember problémáját, majd orvosolni, nem beszólogatni és ilyen stílusban beszélni. Még 1perc kedves beszélgetés után fogtam magam és kirobogtam a rendelőből. Nem gondolja, hogy megalázás után még bele is ülök a székébe. Ki tudja mit csinált volna még velem:S
2009. aug. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Dr. Batiz Ákossal nem könnyű bensőséges kapcsolatba kerülni. Nem világosan közli, hogy valójában mi a bajom. Zárkozott, szűkszavú. Néha mérges is. Hát nem tudom eldönteni, hogy igazán kivizsgál-e vagy nem. Ugyanazokkal a panaszokkal fordulok hozzá az évek óta, amik soha nem oldódnak meg. Kénytelen leszek más orvost találni.
2009. szept. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!