Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vki segítene? A védőnöm azt...

Vki segítene? A védőnöm azt mondja múlthéten h 12hetes vagyok. Elmentem genetikai ultrahangra és ott pedig azt írták a papíromra h 13 hetes és 2 napos

Figyelt kérdés
Kiszámoltam a kalkulátorral és pedig 14 hetesnek számitok Nov 5. volt az utolsó 30napos az átlagos ciklusom és 20 éves vagyok Én nem jól számoltam vmit? Segítsetek
2010. febr. 9. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem is van eltérés. A kalkulátor szerint amit az utolsó menzitől számítanak, vagyok 16hetes és 3napos. Az utolsó uh- szerinti méretekhez viszonyítva pedig csak 15 hetes és 4napos.

Egyébként írd be a keresőbe,hogy szülési kalkulátorok és van köztük olyan is , ami pontos részidőt is kiszámol neked!

2010. febr. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A védőnőre ne hallgass. Alapesetben az utolsó mensesztől szokták számolni heteket. Viszont amit az uh mondanak, az a baba méretei alapján számolják. Ez teljesen normális, nekem is azt mondták a 34+0 héten, hogy 33+0 hetes vagyok. Egy héttel kisebb volt, de a következő uh.n már egyeztek a hetek(bepótolta a kicsim). A szülés várható időpontját a menstruáció első napjától számolom, az mindig ugyan az a dátum marad.
2010. febr. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem jelent semmit mindig össze-vissza számolnak. Nekem sem stimmelt szinte soha. Mondjuk én tudom melyik héten sikerült :) így tudom a valósat. De a méretek alapján mondják az uh-n a doki meg a védőnő mensihez számol. De a méretek alapján is lesz alég eltérés majd ;)
2010. febr. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szinte mindenkinek van eltérése... Emiatt ne izgulj. Nekem másfél héttel van lemaradva a baba. De majd behozza :) Szerintem túl nagy jelentőséget ne tulajdoníts neki. A szülést az utolsó mensi napjától számolják. És mint tudjuk, baba és baba között is vannak különbségek.
2010. febr. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen igazatok van , köszönöm, h válaszoltataok
2010. febr. 10. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!