Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezt már kimutatja a digitális...

Ezt már kimutatja a digitális ClearBlue is napközbeni vizeletből?

Figyelt kérdés

25-ös érzékenységű x-epil teszt a képen lévő. Érdemes megvennem a ClearBluet, kimutatná?


[link]


2015. febr. 2. 07:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez egyértelmű pozitív, így biztos kimutatná, de miért akarsz új tesztet? :)
2015. febr. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mert a páromnak azt szeretném az 'orra alá dörgölni' ma este, szebb mint ez az icipici papír teszt :)
2015. febr. 2. 07:49
 3/11 anonim ***** válasza:
Jaaa, hogy ez az oka? :D Nyugodtan tesztelhetsz másikat is, ilyen erős csík mellett biztos, hogy az is ki fogja mutatni.
2015. febr. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ez bizony :)) Ez erősnek számít? Nekem még elég halovány, örülnék ha szépen sötétedne az a csík ;)
2015. febr. 2. 08:04
 5/11 anonim ***** válasza:
Ki! Szép pozi!:)
2015. febr. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha nem is számít erősnek, de határozott, jól kivehető, széles, színes csík. :) Teljesen egyértelmű pozitív, a következő napokban biztosan sötétedik is még.
2015. febr. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen volt!! :) mutattam a páromnak ő meg csak nézet...mondom neki terhes vagyok! Erre ő de olyan halvány a csík! :) kérdezi -biztos? aztán 2 nap múlva együtt elmentünk tesztet venni, már ott ült felette várta mikor jelenek meg a csíkok, olyan volt mint egy gyerek aki az ajándékát várja. Addig bűvölte még szépen a két csík meg nem jelent majd felkiáltott két csík és ez erősebb! nagyon boldog volt! Csináljátok meg együtt annál jobb nincs is . ahogy te várod a teszten a két csíkot, úgy az apa is!
2015. febr. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, utolsó nagyon kedves a történeted :) az együtt tesztelésnek is megvan a maga varázsa, de mi most olyan élethelyzetben vagyunk hogy nekünk a meglepi tesztnek fog örülni a legjobban :) Ja és persze a lényeg!: Megcsináltam a clearbluet és kimutatta nappali vizeletből is :)
2015. febr. 2. 10:21
 9/11 kabymaci ***** válasza:
Azt is kimutatta hány hetes vagy? Nem raksz fel róla képet? :)
2015. febr. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Utolsó :)


[link]

2015. febr. 2. 19:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!