Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Nektek mikor jelent...

Kismamik! Nektek mikor jelent meg az előtejetek? Normális, hogy nekem már most elég komoly mennyiségben van? 32hkm

Figyelt kérdés
Sziasztok! A 32.hétben vagyok , és minden apróbb hatásra csordogál belőle az előtej, átáztatja a melltartóm, felsőm. Vattát tettem be most a melltartómba de az is átázott. Normális ez? Jelezheti hogy közeleg a szülés? Segìt ha lefejem vagy ront rajta?

2015. febr. 5. 15:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 23 hetesen jelentkezett de nem olyan nagy mennyiségben, hogy mindent átáztasson.

32+4hkm :)

2015. febr. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
Normális igen, nekem is ilyen volt. Tegyél be melltartó betétet :) semmiképp ne fejd le!! Ez az előtej kell a babanak, ha folyik had fojjon. Amikor én 32 hetes voltam melltartó van aludtam meg be volt ragaszta a melltartó betét mert annyira fojt :/ :)
2015. febr. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem csak a 36. hét tájékán jelentkezett, elég minimális, nyár volt és póló nélkül rohangáltam, különben talán észre sem vettem volna...utána más nap még valami jött belőle, de aztán nem láttam többet a szülésig.
2015. febr. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Megnyugtató hogy nem csak én vagyok így ezzel:-)
2015. febr. 5. 15:28
 5/9 anonim ***** válasza:
ne fejd le,de igaza van annak aki írta az előtej nagyon értékes! abban van a legtöbb ellenanyag. ha tényleg rendesen folyik,én a helyedben vennék tejgyüjtő kagylót, és 1-2 napikat egybe lefagyasztanék vmi pici kis vmibe. sose tudni,hátha jól jön :-)
2015. febr. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem 19 hetesen jelentkezett először, de még nem áztat át semmit.

Nem jelez szülés közeledtét, a tested készül a rá váró feladatra. :)

2015. febr. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
még annyit tennék hozzá hogy kifejezetten tilos fejni terhesen, mert méhösszehúzódásokat okoz, beindíthatja a szülést. melltartóbetét és nincs gond.
2015. febr. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nehogy fejjél mert beindíthatja a szülést ez az "irritáció". Sokan emiatt is javasolják , hogy a nagyobb gyermek ne szopizzon terhesség alatt. nekem egyébként nem volt előtejem a lányomnál egy csepp sem, mégis bőven volt tejem, teherbeeséskor kezdett el apadni, de már nagy volt a lányom szóval nem bántam mert csak reggel-este szopizott már, és magától szokott le róla, szerintem az íze is más lett. Szóval előtejem nem volt, és most sincs pedig 38 hetes vagyok.
2015. febr. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Jó tudni hogy nem szabad fejni, akkor semmiképp nem teszem.
2015. febr. 6. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!