Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerelmeskedtetek 12 hetes...

Szerelmeskedtetek 12 hetes terhesen? Engem a folyamatos hányinger, félelem és poci fájás visszatart. Férjemnek másképp kedveskedem, de nagyon szeretne hagyományosan is szeretni. Szabad egyáltalán?

Figyelt kérdés
Tudom, talán nem itt a helye a kérdésemnek, de a szexes rovatban nem sok értelmes téma van, inkább csak idétlenségek.
2010. febr. 10. 12:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ha az orvos nem tiltott el akkor lehet,persze ha te is akarod.én egyáltalán nem kívántam az elejétől egészen a végéig.mindenki más,de ha minden rendben a babának nem lehet baja tőle.
2010. febr. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
szia! ezzel ugyan így vagyok én is, 7 hetesen... mi lesz később?! :) szerintem nincsen ezzel baj, biztos fogod érezni ha eljött az ideje a szerelmeskedésnek. nem is kívánod őt? mert én ugyan kívánom, de képtelen vagyok rá. nem értem miért lehet. talán a hormonok.
2010. febr. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem is kívánom.... Hozzá bújva alszom el, nagyon szeretm, de nem tudom elképzelni sem a szexet :( nagyon gáz, alapvetően egyáltalán nem ilyen vagyok :))
2010. febr. 10. 12:27
 4/6 anonim ***** válasza:
2. vagyok: szerintem nem gáz. majd helyreáll a rend benned előbb-utóbb. nyugi. ő megkapja a neki járó kényeztetést, az jó, de többit ne erőltesd. igazából én inkább nem merek összebújni vele, de nem bánja, így kapja a kényeztetést, aztán alhat :) ez bejön a drágámnak :D
2010. febr. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia, én is így voltam vele...ez normális, többnyire a hormonok okozzák... kérj egy kis türelmet a férjedtől... bennem a 17-18. hét körül változott meg valami.. és 'mégjött a kedvem' ... :) .. de amúgy ha orvos nem mondja, akkor nyugodtan lehet szertkezni.. ameddig ez neked jólesik...


20+5 hetes km

2010. febr. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Boldog babavárást Mindenkinek!

2010. febr. 10. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!