Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez teljesen biztosan nem lesz...

Ez teljesen biztosan nem lesz már kukac, ugye? Biztosra vehetem, hogy kislány?

Figyelt kérdés

16 hetesen készült a kép, nekem egyértelműnek tűnik, és biztosra is mondta a szonográfus, hogy lány, sima 2D-n is ott volt az a bizonyos 3 vonal. Csak riogatnak páran, hogy azért ilyenkor a lányból még lehet fiú. Én olyan egyértelműnek látom, nem hiszem, hogy lehetséges lenne, hogy mégsem lány. Ebből már nem "nő" kukac, ugye?


[link]


[link]


2015. febr. 5. 23:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem biztos :) bar nekem csak 19 hetesen mondtak hogy lany , de tényleg az lett ( másfél eves ) :)
2015. febr. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Én nem bírtam addig várni, külön ezért mentünk el a G1-be :D

Titkon kislányra vágytam, persze kisfiúnak is örültem volna, de most, hogy mondták, hogy lány, már beleéltem magam, és nagyon nem szeretném, ha mégis lenne ott valami... :D

2015. febr. 5. 23:38
 3/9 anonim ***** válasza:

igen lány :)


ilyen a kukis:

[link]


[link]


ilyen a lány:


[link]


ez utóbbi vészesen hasonlít

2015. febr. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

te tetté fel kb 12 hetes 2d-s képeket is?


mert akkor a gyanúm beigazolódott :)


szabadna tudni esetleg mi lesz a neve?

2015. febr. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Tettem fel egyet 12 hetesen, igen, de szerintem nem rám gondolsz, mert nekem kivétel nélkül mindenki fiút mondott arra a képre :D Mirának fogják hívni a kisasszonyt :)

Köszönöm szépen a válaszaitokat :)

2015. febr. 5. 23:49
 6/9 anonim ***** válasza:
Én ebből a képből nem tudom megállapítani, de ha a szonográfus biztosra mondta, akkor biztos.
2015. febr. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

2 lanyom van, o tuti kislany!


A 2.at elobb mondtam lanynak mint az uh-s holgy

2015. febr. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én az első képen semmi felismerhetőt nem látok! :( Miért???
2015. febr. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, pedig nagyon egyértelműen ott van a combjai között a punci. A combja vége fölött egy picikével, ott van egymás mellett a két nagyajak, köztük a vonal.
2015. febr. 6. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!