Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetesen + 11 kiló.57 kg/...

27 hetesen + 11 kiló.57 kg/ 166 cm-el kezdtem. Hasonló méretekkel kezdők hogy állnak a plusz kilókkal?

Figyelt kérdés

0-14. hétig + 0 kg.

14-19. hétig +4 kg.

19-23. hétig +5 kg.

23-27. hétig +2 kg.

Csinos,formás voltam terhesség előtt.

Igazából most sem mondaná meg senki hogy ilyen sokat híztam.

Inkább a pocakom hatalmas és a melleim is nagyobbak.

Persze van a fenekemen,combomon is kicsi,de inkább jól áll,mint rosszúl.

Az arcomon látszik inkább hogy kikerekedett.

Kevesebbet eszek mint terhesség előtt,ezért nem értem hogy jöhetett fel már is ennyi.

Igaz a mozgást hanyagolom,mert kis sétától is befeszűl a hasam.

Nem vizesedek,legalábbis eddig nem vettem észre.



Van rá esély hogy most már kevesebb jöjjön fel?

Kb. mennyivel számoljak még?



2015. febr. 6. 10:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon vékony voltál előtte, ezért híztál relative "sokat", de hidd el, ez nem sok!!! Az orvosom azt javasolta, amikor várandós voltam, egyek fehérjét, abból jo sokat is lehet ( tejtermékek,hús: szárnyas, hal, stb,) kerüljenem a szénhidrátokat (kenyér, tészta, stb) köretként lehet salatakat, zöldségeket. Nekem bejött! Ha ezt nagyjából tartod, a végèn sem fog túl sok kiló felszaladni, mert igazából az utolsó pár hét a legveszélyesebb... :-) akkor aztán jól fel lehet szedni, ha az ember nem figyel. En jóízűen ettem ittam, de betartottam a sok fehérje, kevés szénhidrát elvet. Nem híztam sokat, és a babám is szép nagy lett. 2 kisfiú anyukája
2015. febr. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

27 hetesen én kb. 12 plusz kilónál jártam. 159 cm vagyok, és 56 kilóval estem teherbe. Szülés előtti estén mértem magam, 79 voltam.. Úgyhogy összesen 23 kilót híztam, sajnos. Ha nem ettem, mikor megéheztem, annyira fájt a gyomron, mintha kést forgattak volna benne.

Viszont ami jó, hogy szülés után 7-8 hónappal már 57 kg voltam, pedig nem diétáztam, és sétán kívül nem is mozogtam. Igény szerint szoptattam.

Ja és az utolsó kérdésedre a válasz: Nálam az utolsó másfél hónapban jött fel a java, akkor híztam még egy nagyot. És szülés után 4 nappal 10 kilóval voltam könnyebb, tehát 69 kg.

2015. febr. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy írtatok.

Bár kalkulátor szerint tényleg sovány voltam,de a valóságban ez nem igaz.

Pont megfelelő volt a súlyom,egyáltalán nem látszottam soványnak.

Ez a kevesebb szénhidrát dolog valóban nem rossz ötlet.

Akkor ha jól értettem még csak most jön a java,ha nem figyelek oda.

Most nem nagyon zavar a súlyom,mert a pocak miatt nem igazán látom magamon a többletet.

Viszont ha szülés után nem sok megy le,akkor tuti ki fogok akadni.

Nagyon érzékeny vagyok az alakomra,sajnos ebből a szempontból túl hiú vagyok.

Remélem én is olyan szerencsés leszek,mint ti :)

2015. febr. 7. 08:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 56 kg 164 cm vagyok,terhességet is 56kg-val kezdtem.20. hétig alig jött fel valami,végül 33kg plusszal mentem szülni :/ az utolso 2-3honapban szaladtak fel gyors ütemben a kilok.
2015. febr. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó,ez a 33 kiló a babán és "tartozékain" kívűl felesleg volt vagy inkább víz?

Szülés után közvetlen mennyi ment le rólad?

2015. febr. 8. 14:50
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is hasonló paraméterekkel kezdtem annó (167 cm 57 kg).

0-14 hétig +0 kg

15-20. hétig + 3 kg

20-24. hétig + 2 kg

24-40. hétig + 5 kg

vagyis 10 kilót híztam összesen. A lányom nem lett "lóbébi", csak 3030 gramm. De tejem rengeteg volt, két éves koráig kapta.(a szoptatás alatt végig 54-55 kg votam). Magas növésű, erős kiscsaj lett belőle.


Most a másodikkal vagyok 6 hetes várandós, szintén 57 kilóval kezdtem. Kíváncsi vagyok, hogy alakul most a hízás.

2015. márc. 31. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!