Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamak, ki mennyit es...

Kismamak, ki mennyit es hogyan hizott a terhessege alatt?

Figyelt kérdés
Kezdö es vegsuly ,illetve a trimeszterenkenti hizas is erdekelne,köszi

2015. febr. 6. 14:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Folyamatosan híztam, szépen lassan. Trimeszterit nem tudok írni. Első terhesség indultam 67-ről, lettem 81 (14 kg). Második terhességem indultam 68-ről, vége 88 (kereken 20 kg). 5 hónapos a kisebbik lányom, most 72 kg vagyok.
2015. febr. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

54-ről indultam és összesen 22 kg-ot híztam...kb. 8 kg-ot az első trimeszterben, 8-at a másodikban, aztán még 6-ot az utolsóban, itt már nagyon figyeltem rá mit eszek mert cukor problémáim is voltak, vagy legalább is cukor gyanú, végül a cukor eredményeim jók lettek, csak a gyors teszt volt mindig szar..

egyébként a 22-ből 10 már a kórházba lement, további 6 kg pedig az első félévben a szoptatással...így már csak 6 kg van rajtam...de azért a második gyereknél jobban oda figyelek majd...sajnos az elején gyomorégős voltam, így kb. csak péksüteményt bírtam megenni minden mástól úgy éreztem kiégnek a beleim...na valahol itt lett elrontva :)

2015. febr. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95-el indultam, 98,5-el szültem a majdnem 4 kilós fiamat. Szóval "fogytam". Nem diétáztam, de egyáltalán nem voltam kívánós...sőt.
2015. febr. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Én ma voltam védőnőnél és megjegyezte h sok a hizás. 13kg-t hiztam eddig,most vagyok 28 hetes és 52 kg-ról indultam.


Nem érzem magam pedig kövérnek,jó van seggem,meg a combomra hiztam meg hát ott a hatalmas pocim :)


Meg nem eszem többet mint terhesség elött pedig,az édességet se kivánom. Normáisan étkezem. Védőnő meg csak mondta h egyek gyümölcsöt többet. Kenyeret ne egyek,tésztát se. Rengeteget eszem gyümit,azt kivánom is.

kenyeret,meg tésztát is csak annyit eszem mint terhesség elött. DE most akkor le kell csökkentenem ezt is. Pl reggelire egy szelet kenyr,felvágottal,ez akkor fél szelet lesz.


Vékony testalkató voltam amugy.

2015. febr. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

159 cm vagyok, 56 kilósan estem teherbe.

1.trimeszterben 3 kilót híztam

2.trimeszterben 10 kilót

3.trimeszterben szintén 10-et.

Úgyhogy összesen 23-at. Ebből 10 lement szüléssel, további 12 pedig 7 hónap alatt.

2015. febr. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Súlygyarapodásra gondolsz? (Hízás az szigorúan véve a zsírréteg felszaporodása az egyén testében)


Trimeszterenként nem tudom, mert engem nem méregettek, én meg ad hoc álltam mérlegre. Arra emlékszem, hogy kb 5 hetesen derült ki a terhesség, letettem a cigit, ettől két hét alatt 2 kg-ot híztam. A teljes súlygyarapodás szülésig 9 kg volt.

2015. febr. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

169 cm vagyok 56-ról indultam 67-tel mentem szülni.

Az első 3 hónapban semmit nem híztam, utána szépen egyenletesen. Doki szerint tökéletesen.

2015. febr. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Az első két trimeszterben 18-at, a harmadikban tartottam. 56 voltam terhesség előtt, szülés előtt 74, kórházból hazaérkezéskor 68, 1 héttel szülés után 62, 3 hónapos volt a pici mire újra 56 lettem.
2015. febr. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Az első trimeszterben hogy lehet 1-2 kilónál többet hízni?
2015. febr. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

174 cm és 88 kiló voltam. A 16-ik hétig fogytam 4 kilót.

A terhesség végéig ezt a 4-et szedtem vissza plusz kettőt. Tehát 6 kilót híztam, de csak 2-vel voltam több mikor szültem.


Szülés után mikor hazamentem és megmértem magam: -12kiló.

2015. febr. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!