Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Barnás folyás=nyilik a méhszáj...

Barnás folyás=nyilik a méhszáj? 38 hetes km

Figyelt kérdés
2010. febr. 10. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
67%

Nem vitted túlzásba a kérdés megfogalmazását...

Ha barnás folyásod van, célszerű azonnal felkeresni egy orvost, bármit jelenthet.

A méhszáj ettől még nem feltétlen nyílik.

Menj be az ügyeletre!

2010. febr. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

En praktikusabbnak tartok egy rovid, tomor, de ertheto kerdest (nekem ez ertheto), mint egy olyat, aminek a 30%-a fer ki a kinti linkre, annyira szet van csusztatva...

De nem ez a kerdes.

Az utolso 1-2 hetben a barnazas altalaban tagulasos verzes, tehat igen, jelentheti azt, hogy nyilik a mehszaj, de valoban lehet mas oka is.

Az is lehet, hogy ez az aprankent tavozo nyakdugod folyassal keveredve.

Ha van dokid, akkor hivd fel, ha nincs, akkor csorogj be a szuleszetre, kikerdezgetnek, hogy mit tapasztalsz es megmondjak, hogy be kell-e menned, vagy varhatsz tovabb.


Volt esetleg mehszajvizsgalatod mostanaban?

Mert vannak dokik, akik a "nincs mit veszteni" elv alapjan az utolso 1-2 hetben mar eleg kemenyen megnezik a mehszaj allapotat, ami barnazashoz, a tagulas beindulasahoz vezethet.

2010. febr. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Igen volt vizsgálaot 1.5hete és olyan orvos vizsgált akinek olyan a hire!:(De sajnos nem volt választási lehetőségem!Akkor azt mondta teljesen zárt vagyok!

2010. febr. 13. 10:49
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen a méhszáj nyílása. Bármikor szülhetsz, akár pár órán belül akár legkésőbb 1 hét múlva. Én is bementem a kórházba mikor elkezdődött nálam, de hazaküldtek, hogy a méhszáj nyílása nem jelent szülést menjek haza én rá egy napra szültem.
2010. febr. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!