Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kötelező a terhesség alatt...

Kötelező a terhesség alatt terhesvitaminnal tömni magam? Nyugat - Európában miért nincsenek ilyen magzatvédők?

Figyelt kérdés
2015. febr. 12. 14:29
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
61%
A hozzáállásod alapján nem olvastad el, hogy melyik vitaminra miért van szüksége a magzatodnak. A családunkban van nyitott gerinccel született baba, meg akarod ismerni, milyen az élet így? Hajrá!
2015. febr. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
71%
Nem kötelező. A baba elveszi, ami neki kell, neked lehetnek gondjaid, ha nem szeded. Te egészséged, te döntésed. Nem tudom, miért nem szedik Nyugat-Európában, de azt hozzáteszem, hogy nem mindenben jobb az amit nyugaton csinálnak, mint amit nálunk.
2015. febr. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
71%
2. vagyok. Én most nem a folsavról beszéltem, hiszen azt már a próbálkozás alatt szedni kell.
2015. febr. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
86%

Valaki talán pisztolyt tart a halántékodhoz, hogy szedd a vitamint?

Nem "kötelező".

Ultrahangra járni sem kötelező. A genetikai vizsgálat sem kötelező. Semmi sem kötelező.


De az ember megtesz mindent, hogy egészségesebb legyen a babája.

2015. febr. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
94%
Nyugat-Európa ban a fogamzásgátlóban is van, ha esetleg emellett esne teherbe valaki, akkor is meglegyen a szervezetében.
2015. febr. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
25%
Amúgy azt tudjàtok hogy szintetikus carral tömitek magatokat,és tovább tömitek a gyògyszergyàrosok zsebét.
2015. febr. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
22%
anyam 4 gyereket szult terhesvitamin nelkul es se neki se nekunk nem lett bajunk.. zoldseg gyumolcs magnezium c vitamin es kesz.. en us ezeket eszem es se nekem se a babanak semmi baja.
2015. febr. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Igen, a hatos és a hetes hozzászóló miatt gondolom én is ugyanezt, hogy teljesen felesleges szedni!
2015. febr. 12. 15:30
 9/28 anonim ***** válasza:
Folsav kell, azt nem lehet elegendő mértékben bevinni táplálékkal. A többi vitamint akkor érdemes szedni (az ANYAI szervezet érdekében), ha vérvétel hiányt mutat valamiből.
2015. febr. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
33%

Egyébként anyám 1944-ben volt magzat, egy zsidó anya méhében.

Nem nehéz elképzelni, hogy akkor a túlélésre játszottak. Pocsolyából ivott, krumplin élt, de inkább éhezett. Azt a stresszt, amit az óvóhelyen az életéért rettegés okozott, nem is részletezem.


Anyám már 71 éves, legnagyobb egészségügyi problémája, hogy havonta egyszer fáj a dereka. Most éppen itt van nálunk és az unokájával csúszik-mászik a földön.

2015. febr. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!