Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Cx 2000 érték esetén mennyi...

Cx 2000 érték esetén mennyi az esélye hogy nem korababám lesz?

Figyelt kérdés
21hetes vagyok,és nagyon megijsztett ez az adat?Volt valaki hasonlóan ilyen "korai" terhességnél?
2010. febr. 12. 08:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, nekem már a 20. héten ennyi volt. A dokim sok pihenést ajánlott, de 3 gyerek mellett ez nem volt igazán kivitelezhető (10 év telt el az utolsó terhességtől, így 1. terhességnek számított orvosilag). Csak akkor pihentem, mikor már nagyon fáradt voltam vagy keményedni kezdtem..a kislányom a 38. héten született ( nagyok is ekkor, így nem csodálkoztam).
2010. febr. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
2100 vagyok a 24. héttől.. azóta is ennyi mot 36 hetes múltam és a doki szerint végig kihúzom:) pedig harmadik baba! Vigyázz magadra a méhszájak zárva csak a méhnyak rövidült meg.. Úgy élj mint egy átleg kismama.. vigyázz magadra, pihenj ha érzed hogy elfáradtál.. én minden délben alszom legalább 1 órát, de vízszintesben vagyok többször is.. jólesik.. utána úgyis rohangálni kell majd hozzá, ha igényli..ne ijedj meg! a legfontosabb a nyugalom és hogy ez a 9 hónap várakozás igazi babavágyakozássá alakuljon mert ez életed legszebb időszaka kell, hogy legyen.Egészséget és nyugalmat kívánok!
2010. febr. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Vilcsianyuja ***** válasza:
Nekem már a 15. héten 3000-2000-t írt a doki a terheskönnyvbe, a 23. héttől 2000-t, 30 hetesen átmentem 1000-be, kaptam tonnányi gyógyszert, amit 37. héten elhagyhattam. aztán túlhordtam 8 nappal, mire megindították :) mindenesetre vigyáznod kell magadra, semmi vigéckedés, semmi megerőltető! én nem kíméltem magam, lakást festettem 26 hetesen, strandra mentem stb. talán nem kellett volna, és megúszom a gyógyszerek nélkül, arra meg nem is gondolok, hogy akár rosszabbul is járhattunk volna...
2010. febr. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!