Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Margit kórházban hogyhogy nem...

Margit kórházban hogyhogy nem lehet a babát apukának is megfognia?

Figyelt kérdés
Értem én,hogy a szobába látogatók nem jöhetnek.De én miért is nem vihetem ki a babámat a folyosóra, főleg ha room-in rendszer van?
2015. febr. 23. 05:55
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

A stílusoddal a gond ez a: Elöször is. Aztán: Másodszor. Stb. Mintha te szemrehányást tennél.

Látszik nem tudsz belegondolni abba, hogy az orvos, a csecsemős igen kezet most, de valószinüleg a családjával,barátaival,kollegáival stb össze van zárva akárhány órára is, akik ha épp betegek, hordozhat ő is vírust, lehet megfázva úgy hogy még nem jött ki rajta. És már ne haragudj, szültem, voltam csecsemős osztályon, a kilincset,az ajtót a csapot a széket mindent megfogdosnak, és nem minden mozdulatuk után mosnak kezet. A babán pedig ruha van a kórterembe is.

És nem hiszem,hogy az olyan fárasztó,hogyha megkéred a rokonaidat hogy mikor bejön a kórterembe mosson kezet, de nem tudom hogyan jutott eszedbe hogy 12 fős, hisz a férjed, és mondjuk a 4 nagyszülő nincs 12 ember. A testvéred,barátnőd,kiskutyád ráér késöbb otthon is megfogdosni,ahogy te írod.Nekem legalábbis nem jött be a kórházba 12 fős rokonság.

De csináld úgy,ahogy jónak látod, mindentől védd meg az első fél-1 évben, ne tedd le a földre, ne foghasson meg semmit és mindig moss kezet, ha bármihez is hozzányúlsz a lakásban mielött megfogod a gyereked.

Én nem fogok ezen vitatkozni számomra továbbra sem idegen/bárki/valaki a gyerek apja és nagyszülei, de azért még hozzátenném, hogy édesapám saját magától mosott minden alkalommal kezet amikor feljött megnézni egy héten egyszer a babát miután hazamentünk, amikor pedig csak egy kicsit is fájt a torka,nem jött.

Mert szorult bele ennyi ész.

Ja és a babám 11 hósan lett először beteg, amikor elkapta a rendelőben. Pedig otthon a földön fetrengett,csúszott-mászott és van egy macskánk is.

De tényleg a vitának nincs értelme, hisz mindenki a saját álláspontja szerint cselekszik.

Minden jót kívánok.

2015. febr. 24. 05:17
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

mint irtam nem vagyok paramama, a babam 7 honapos, ugyanigy jatszik a foldon mint barki mas, felesleges szemelyeskedned. az en stilusom minosited? en legalabb nem szemelyeskedek.

ez nem arrol szol h ki horfozhat fertozest es ki nem, hanem hogy egy ujszulottet nem teszek ki a muszajnal tobb veszelynek. es ne hasonlitsd egy 4 honapos vagy akarhany hos baba immunrendszeret egy ujszulott babaehoz.

tovabba mint irtam - nem szemelyeskedve - elhiszem h a te csaladod kulturalt es kezet mos, de ez a rokonok 80%rol nem mondhato el..

2015. febr. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!