Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi idővel ezután született...

Mennyi idővel ezután született meg a babátok?

Figyelt kérdés
Már a 32. héttől nyitva van a külső és középső méhszájam.Most vagyok a 35.-héten.Bízom benne hogy még 2 hétig minimum kihúzom. Viszont a baba feje nagyon bevándorló már ékelődve...És sokszor fáj is a mozgása.

2015. febr. 23. 09:53
 1/6 A kérdező kommentje:
Javitom: Bevan már ékelődve...
2015. febr. 23. 09:58
 2/6 anonim ***** válasza:
Kb. 8 héttel utána szültem, hogy a méhszáj nyílni kezdett. A végén már 2-3 ujjnyi volt, de még egy hetet kihúztunk otthon. 3-4 ujjnyira már beindították (burokrepesztés+oxi) 38. héten.
2015. febr. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kb 3,5 héttel utána.
2015. febr. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
kb egy hónapra rá
2015. febr. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a 27. héttől nyitva volt a külső méhszáj, belső nem, illetve elég nagy volt a baba és korán beékelődött, iszonyat fájt tőle a medencém és a hüvelyem. Végül a 36. héten elfolyt a víz, de nem a méhszáj miatt indult meg a szülés, sőt...16 óra kellett mire teljesen kitágultam. Szerintem akár végig is kihúzhatod!
2015. febr. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
40+2-re és indították.
2015. febr. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!