Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megütöttem a hasam közepét az...

Megütöttem a hasam közepét az ajtófélfával és a kilinccsel.30 hetes vagyok, megütöttem a babát? Nagyon aggódom.

Figyelt kérdés
2010. febr. 13. 12:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
22%

Okvetlenül keresd fel az orvost, mert ha idejében észrevesz valami rendellenességet, akkor megelőzhető a későbbi probléma!

Amúgy akár megindíthatja a szülést, vagy magzatvíz elfolyást is okozhat!

2010. febr. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
14%

Volt már egyszer egy olyan kérdés, hogy "tusolás közben hirtelen gugoltam le, megreccsent a hasam, mi lehet a gyerekkel?"


Lányok! Egy életet hordtok a testetekben! Tessék odafigyelni!!!!!!!!

2010. febr. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Húúú, azért ekkora baj nincs, mint ahogy az első válaszoló írja! Én 38 hetesen egy rozsdás vascsővel "nyársaltam fel" a hasam, el is bőgtem magam, úgy megijedtem, hogy mi lesz a fiammal... Vérzett a hasamon a bőr. De mondanom sem kell, hogy makk egészséges lett a baba! :) Szinte már közhely, de örök igazság: a víz megvédi a babát! :)
2010. febr. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
9%

Azért ne legyetek már ilyen felelőtlenek!

Én 2x voltam várandós, de egyetlen egyszer nem érte semmilyen ütés a pocakomat.

A legféltettem testrész abban a 9 hónapban.

2010. febr. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%

Szia!

Egyszer én is megütöttem a pocakomat, nem felelőtlenségből, nem lett semmi baja a babámnak. Ha érzed, hogy mozog, akkor szerintem nincs gond, de ha az megnyugtat, hívd fel az orvosodat, mondd el mi történt (szerintem nem fog felelőtlennek tartani, nem te vagy az első, de az utolsó sem, aki megütötte a pocakját) és ő majd megmondja mi a teendő. A magzatvíz és a méhed is védi a babádat. Ahhoz nagyon nagy ütés kell, hogy komoly baja legyen.

2010. febr. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%
Remélem jól vagytok, és kérlek, írd, meg hogy mi van a babáddal. 2 napja olvastam a kérdésed, még ma éjjel is foglalkoztatott.
2010. febr. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%

Kedves Kérdező! Szerintem az aggodalmadat csak az orvos foglya tudni "orvosolni", hisz amíg ő nem látja addig úgy is azon fogsz rágódni, hogy nem e lett valami baja.

De szerintem ha nincs semmi különös változás nem fáj és ugyan úgy mozog szerintem nincs baj de menj orvoshoz az a biztos, akkor fogsz megnyugodni.


Válaszolok!

Szerintem nem azért írt ide, a Kérdező hogy a fejéhez vágjátok hogy felelőtlen!Mert nem az!Biztos nem direkt ment neki az ajtó félfának!Veletek nem volt még olyan hogy megszédültetek, elvesztettétek az egyensúlyotokat, esetleg megbotlottatok? Mert akkor szerencsés terhességetek volt!Én többször megszédültem a terhességem alatt és egyszer el is estem.Akkor most biztos felelőtlen vagyok/voltam.


Egy 4 hónapos és egy 21 hónapos kislány 23 éves(felelősségteljes) anyukája.

2010. febr. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%

Hat elmeletileg a magzatviz megvedi a babat. Valahol azt olvastam hogy akkor sem lessz baja a picinek, ha elesel, vagy jol hasba vagnak. De ez nem tuti. A doki tud szerintem inkabb megnyugtatni.

30 HKM

2010. febr. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%
Én az a válaszoló vagyok, akit lepontoztatok. Teljjjjesen idegen helyen jártam, rokonok, külföld, satöbbi. Az ajtó olyan maszekul volt megcsinálva, hogy úgy volt összetákolva! Miután nagynehezen ki sikerült nyitni, a retesz így is kiállt az kapufélfából! Az ajtó mögött bokor volt, alig lehetett tőle kinyitni a kaput! Mögöttem rokonomék bazi nagy kutyája próbált beslisszolni, előbb mint én, és valósággal belelökött a vasba! Miért kell egyből lefelelőtlenezni azt, akit baleset ér??? Köszönöm a lepontozást...
2010. febr. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
44%
Ilyenkor már a baba is jobban érez mindent!Menny el az orvoshoz és meg vizsgál!Ne idegeskedj,majd a doktor meg mondja,ha van valami,de én szorítok,hogy ne legyen!20 hetes kismama!
2010. febr. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!