Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki babát akart és sikerült...

Aki babát akart és sikerült is az nem várt előtt már érzett valamit? Szóval. Ki mit érzett nemvárt előtt?

Figyelt kérdés

4 nappal vagyok menzesz előtt..(3.-ára nem várom)

Párommal pont jókor voltunk együtt (ovu előtt 2 nappal) de sajna semmit nem érzek.

Se mellfájdalom,se hát és mensi szerű görcseim voltak kb. 2 nap és ma picit.

Mikor tesztelhetek??


2015. febr. 26. 21:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én semmit, pedig négy terhességem, 4 szülésem volt.
2015. febr. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Semmit.
2015. febr. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Semmit az égvilágon.
2015. febr. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Én anno szombatra vagy vasárnapra vártam volna a "nem vártat", de már előtte szerda-csütörtökön éreztem a mindjárt meg akar jönni érzést. Azt hittem, idő előtt jön meg, nem is értettem, mert éreztem a tüszőrepi időpontját és kiszámíthatóak a ciklusaim. Az érzés aztán elmúlt, semmit sem éreztem utána. Aztán reménykedve már hétfő este teszteltem egy 25-ös érzékenységűvel és nagyon halványan megjelent a második csík. Másnap reggel megint teszteltem és erősebb volt a csík. :-) Rohantam magán vérvételre és béta hcg-t nézettem, majdnem 500 volt, eszerint jogosan láttam a halvány csíkot már hétfőn este is. Tehát nekem az első egyértelműen látható + teszt a várható mensi után két nappal tuti volt.

Szerdától már éreztem azt a bizonyos melegség-érzést, ami fel-le rohangált bennem belülről, mint egy bizsergés. Így tudom a leginkább leírni az érzést. Meg elkezdtem izzadni is egy kicsit jobban a szokásosnál. A magasabb testhőmet jelezte, amit a magasra szökő progeszteron szint okozott. Persze, ezt nem mindenki érzi így, én azért figyeltem ennyire, mert épp az azt követő ciklusban kezdődő lombik előtt álltam ami "érdeklődés hiányában" elmaradt! :-)

Sok sikert a babához, majd írd meg, mi lett a teszt!

2015. febr. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Első terhességemkor nem éreztem semmit. Kimaradt a mensim, ez volt az első jel.

Második babámmal viszont már jó pár nappal mensi előtt előjöttek a tünetek: mellfeszülés, ragyás lettem, ideges voltam, szédültem.

Viszont egyáltalán nem kell érezned semmit, úgyhogy ez még nem jelent semmit.


Én kimaradt mensi napján tesztelnék először, előtte nem.

2015. febr. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Pattanásos lettem és puklik lettem a mellbimbóm körül (ami miatt itt kigúnyoltak, mikor megkérdeztem, hogy lehet-e jel, pedig az volt). Kb nemvárt előtt 1 héttel. Persze, az is lehet, hogy nem amiatt volt, de soha máskor nem tapasztaltam egyiket sem.
2015. febr. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én nemvárt előtt 4-5 nappal teljesen ki voltam ütve, egész nap aludtam, és a melleim is megnagyobbodtak és eresek meg csíkosak lettek, mintha striák lettek volna rajta.
2015. febr. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

A menstruáció előtt mindig nehéznek éreztem a méhemet, feszült a hasam "éreztem" a hüvelyemet. Amikor teherbe estem ezeket nem éreztem. Lelkileg éreztem,hogy innentől minden más lesz.

Szerdára nem vártam és szombat reggel teszteltem halvány pozitívat.

Kívánok minden jót! :)


26N 18hkm

2015. febr. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Miért gondolod, hogy kéne érezni valamit?

Nekem puffadás votl az első tünet. De hidd el nagyon sokan nem éreznek semmit, ne úgy képzeld el ha terhes valaki akkor már minden baja van, a tünetek később jönnek.

nyugi lehetsz még terhes és a nemvárt napján vagy utána tesztelj.

2015. febr. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én éreztem, pedig nem is gondoltam, hogy terhes lehetek, mert abban a hónapban 4 nappal peteérés előtt voltunk együtt utoljára (a peteérés napja tuti, hőmérőztem), tehát nem kerestem tüneteket.

Szurkált, feszült a hasam alul egy ponton, ez a mensi előtt 2 nappal tűnt fel. Vagyis pontosabban előtte is éreztem már napok óta ilyen szúró, feszülő érzést, betudtam annak, hogy meg fog jönni, és a mensi előtt 2 nappal esett le, hogy hát én ezt max előző nap szoktam érezni, még most is lenne 2 napom, és már érzem vagy 4 napja, ez nem az lesz. Akkor jöttem rá arra is, hogy nem is az egész méhem fájdogál, hanem csak egy pont, főleg akkor, mikor pisilésnél ellazítom az izmaimat. Nem hittem a dologban, de aztán délelőtt rávettem magam egy tesztre, de rögtön ahogy megcsináltam, elkezdtem puffogni, hogy ez most minek kellett, tök fölösleges, úgyis negatív lesz, 4 nappal peteérés előtt nem lehet teherbe esni, és különben is még 2 nap van a mensiig. Majdnem hanyatt estem, mikor láttam, hogy pozitív :D Halvány volt, de egyértelmű. Azóta már 20 hetes nagylány, igaz, még a hasamban :)

2015. febr. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!