Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mellnagyobbodás, krémes...

Mellnagyobbodás, krémes folyás, nagy ritkán hasi görcs/szurka elég tünet? Vagy bajt jelez? 6. hétben vagyok, de semmi egyéb tünetem nincs.

Figyelt kérdés

Totál be vagyok parázva, hogy minden rendben odabent? Csak egy bő hét múlva tudok dokihoz menni.

De olvasom, hogy sokaknak mennyire fáj a mellük, émelyegnek. Nekem semmi. Nincs nagyobb étvágyam sem. Talán kicsit fáradtabb vagyok már késő délután, mint eddig. A hasam is csak nagy néha görcsöl egyet-egyet.



2015. febr. 28. 12:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia. Én 12 hetes múltam,nekem a mensi fájdalmon és a puffadáson kívül eddig más tünetem nem volt. Még lehetsz rosszul később is,de ha nem,akkor se aggódj :-)
2015. febr. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez teljesen normális ilyen korai terhességi szakaszban, az hogy nem vagy rosszul mint más enni örülni kell én sem voltam egyszer hanytam de ikreket várok!!! A mellem is később fajt!!! Érezni fogod.. A fáradság a legjellemzőbb az első 3 hónapban!!!

29 hikm

2015. márc. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hamar tettem fel a kérdést...2 napja megérkezett a hányinger és már hánytam is. Brutális: egész nap azon vagyok,mikor kell rohanni. Ha éhes vagyok,ha ettem,folyamatosan. De kibírom,túlélem,csak a babóval legyen minden rendben.
2015. márc. 3. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!