Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség során köldök bal...

Zsömike89 kérdése:

Terhesség során köldök bal oldalon lévő fájdalom volt már valakinek?

Figyelt kérdés
16 hetes várandós kismama vagyok. Pár napja érzem ezt a fájdalmat. Szerintetek baj lehet? Pár helyen olvastam,hogy nő a baba és a szalagok nyúlnak és azért. Van valakinek erről tapasztalata?? Előre is köszönöm a válaszokat!
2015. febr. 28. 13:00
 1/3 anonim ***** válasza:
szia,en 11hetes vagyok es en is ereztem.mondjuk nem folyamatosan..de pl tegnap is ereztem a bal oldalon . nyulnak a szalagok,no a meh szerintem nem kell aggodni amig nem eros gorcseid vannak. :) valtozik a szervezeted..a belsoszerveid elmozdulnak..stb..boldog babavarast.
2015. febr. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen én is erre gondolok,hogy változik a szervezetem. De Mivel 4 napja volt amnióm ezért is tartok mindentől :)
2015. febr. 28. 13:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Mindhárom terhességemnél fájt, ráadásul egyre jobban. Volt, hogy a kabátom pattentja oda esett, amikor bekapcsoltam, majdnem ugrottam egyet. Az én dokim szerint is nyúltak az izmok, a bőr, a szalagok, szóval minden. Időnként kevésbé éreztem, néha nagyon erősen. Amikor meg megszülettek a babák, utólag jutott eszembe, hogy már nem is fáj.
2015. febr. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!