Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ajánanátok jó és olcsó magándo...

Ajánanátok jó és olcsó magándokit Székesfehérváron?

Figyelt kérdés

Kinek mennyi a tarifája,vizsgálatoknál és szülésnél?

Eddig a nővédelmibe jártam..de elegemlett..tök hülyének néz némely nőgyógyász... valaki olcsó kellene..mert a válság...tudjátok..nem növelte a bankszámlánkat:) ..és első babucival..nemsok mindent tudok a dolgokról...


23+3h km


2010. febr. 15. 12:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Én eddig két dokinál voltam magánban Fehérváron, az egyik a választott dokim volt. Egyszer nézett meg ultrahangon az egész terhesség alatt, és akkor is a 35. héten azt jósolta, hogy hatalmas baba lesz, stb. Aztán mentem az utolsó kötelező uh-ra a nővédelmi központba, ahol a doki úgy kezdte, miután ránézett az uh-ra: végig fejlődési lemaradásban volt-e a pici. Tiszta ideg lettem. Aztán elmentem Bácskai doktor úrhoz. Egy tündér!!!! Mindent részletesen elmagyarázott, hogy nem lesz nagy a babám, de teljesen jó súlyban van, minden rendben lesz. Remek felszerelése van, nagyon alapos, egy héten kétszer is rendel. Ami hátrány, hogy nem lehet már szülni nála, mert a kórházban nem praktizál. De én a következő terhességemnél tutira hozzá fogok járni. A választott a dokim a szülésemnél kb. 5 percet volt ott. Mindent a szülésznő csinált.

Mellesleg 6000 volt a választottamnál akkor is a vizsgálat, ha csak megkérdezte, hogy hogy vagyok...

Bácskai doktor úrnál is 6000, de tényleg nagyon alapos!!! Én csak ajánlani tudom!!!

2010. febr. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A Bácskai tényleg nagyon jó.Olcsót nemigazán fogsz találni.
2010. febr. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én dr Szakács Szilviához járok. Nagyon szeretem, szerintem nagyon jó doki. Úgy vizsgál, hogy nem fáj. Nem rendel vissza indokolatlanul sokszor. Én a 33. hétig havonta egyszer jártam hozzá. (normál terhességgel) Minden alkalommal megvizsgált, és minden alkalommal csinált uh-t! Mindig lemérte a babát, megkérdezte, hogy vagyok. Figyelt a vérnyomásomra, súlyomra (ezek nálam próblémássak!) Hogy szülésnél milyen még nem tudom, van pár hetem addig. De a természetesség hive. Nem piszkál bele semmibe, ha nem muszáj. 6000 nála egy vizsgálat mindennel együt.

Jah, és ami nekem nem volt mindegy, hogy soha nem láttam rajta, hogy "menjek már innen" volt olyan, hogy késésben volt elég későn jutottam be(mostmár figyelnek erre) és minden kérdésemre türelmessen, kedvesen válaszolt. Még mosolygott is, hogy listát irtam! pedig akkor szegénynek már nagyon elege lehetett!

Ha érdekel priviben megadom a tel. számát!

2010. febr. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Bácskai tényleg jó doki, nála születtem anno és anyukám ódákat zengett róla, milyen rendes volt. Amikor a kisfiamat vártuk, hozzá mentünk 4D-re.

Én az idősebbik Orosz Andrást tudom ajánlani. Jófej doki, nagy tapasztalattal és ő az egyik főorvos a fehérvári kórházban.

2010. febr. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszokat!
2010. febr. 18. 11:02
 6/8 anonim ***** válasza:
Én dr. Schwarzinger Zsolthoz járok. Nagyon aranyos. Nem éppen olcsó de minden uh-n ad képet és dvd-re is felveszi a picit. Így szoktunk 7.000 ft-ot fizetni de gy hónapban egyszer szerintem ezt ki lehet bírni.
2010. febr. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
1. vagyok, nálam ő kérdezte, hogy végig fejlődési lemaradásban volt-e a baba... :S
2010. febr. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Dr Rubliczky Levente!

VAn a magánrendelésén ultrahang. AMit használ is, mert minden hónapban ultrahangozott. Időpontra kell menni hozzá! csak akkor vizsgált amikor muszáj volt!

Mindig válaszolt a kérdésekre, apukának elmagyarázott mindent. Ultrahangon is és a szülésnél is.

A 35 héttől csak a kórházba kellett menni, és ott már nem kért pénzt, és soron kívül mindig megnézett, meg az nst-met is!

Szülés után is minden nap meglátogatott minket napi többször is.

Szülésnél azonnal jött amikor szóltunk neki.

Én csak ajánlani tudom!

HA kell valami akkor csak írj privátan!

2010. febr. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!