Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetes vagyok, mennem kell...

27 hetes vagyok, mennem kell ellenanyag szürésre, eddig nem nézték még, ez pontosan mit jelent? Illetve éhgyomorra kell mennem?

Figyelt kérdés
2010. febr. 16. 08:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Én 29 hetes vagyok, és már a második ellenanyagszűrésem volt(nekem ARH- a vércsoportom)Én éhgyomorra mentem,mert vérképet is csináltak.Azért kell megnézni nehogy ellenanyagot termelj a baba ellen.
2010. febr. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

igen, az ellenanyagot nézik ahogy előttem írták,de sztem már nézték neked is, nem ez lesz az első.

Nekem akkor nézték előszőr mikor a vércsoportot határozzák meg, nézd meg azon a lapon sztem ott van, h negatív, ami jó! Gondolom, ha pozítiv lett volna szól a doki és akkor sűrűbben nézik.Nekem legalábbis igy volt, nekem pozítiv volt már az első is.Most filozom, h éhgyomorra kell e menni, úgy emlékszem, h nem, mert nem cukrot néznek!

De a védőnő biztos jobban tudja, ill. remélem ír neked olyan aki tuti benne.

Minden jót!!

2010. febr. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%

a cukortehelésre is éhgyomorra kell menni,és az első szuri után meginni 2dl tejet egy zsemlével,és utánna kell egy óra mulva visszamenni

első válaszadó(29 hkm)

2010. febr. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2x csinálnak ellenanyagszűrést. Az elsőt nekem a legelső vérvétel alkalmával csinálták (akkor több mindent levettek egyszerre). A másodiknál, kifejezetten ellenanyagszűrésre mentem (nem volt mellette más vizsgálat) és nem kellett éhgyomorra mennem.
2010. febr. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm Lányok!Most néztem meg tényleg volt már egy ilyen

vérvételem ,még az első nagy vérvételnél nézték,negativ lett.Akkor úgy emlékszem hogy éhgyomorra mentem,az az igazság most kértem még egy pajzsmirigy hormont is hogy nézzék,meg,igy akkor az a legegyszerübb ha éhgyomorra megyek majd újra.Boldog babavárást kivánok Mindenkinek!

2010. febr. 16. 10:30
 6/7 anonim ***** válasza:

Közben kiderült a válasz a kérdésedre :)

Ellenanyagot az első vérvételnél is néznek, nekem a furcsa csak az, hogy van akinél ez a terhesség legelején megtörténik ( 6-7. héten ), van akinél jóval később. Nekem pl csak a 16. héten volt vérvétel. Előtte csak a kombinált miatt volt, de ott mást néztek.


A biztonság kedvéért szerintem is inkább jobb az éhgyomor. Menj korán reggel, és szólj hogy kismama vagy, majdnem mindenhol soron kívül fogadnak :)


Boldog babavárást,

23 hetes kismama

2010. febr. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

RH-negatív vagyok,első baba,nekem a 10. hét környékén néztek ellenanyagot és aztóta sem!!Furcsa!

32 hetes kismama

2010. febr. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!