Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rosszul mérhették a crl-t?...

Rosszul mérhették a crl-t? Vagy nem fejlődik?

Figyelt kérdés
Ma voltam 12 hetes uhon. Crl 37mm Bpd 16 mm Végtagok rendben gerinc ép hasfal zártnak imponál agykamrák tágassága normális normál mennyiségű magzatviz nyakiredő nagysága normál ért.határon belüli 1,4 mm. Orrcsont látható.A terhesség kora hetekben a mért adatok alapján: 12 hét 3 nap. Múlt héten is voltam mert véreztem és megnéztek uhon és akkor is ekkora volt crl:37 mm. Szerintetek?
2015. márc. 16. 17:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Azt írták mért adatok alapjan 12 hetes.. Lehet csak elírtak a crl-t.
2015. márc. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%

Vmi nem okè. A 37 mm nagyon kevès, 9-10 cm-nek kène lennie.

Nem tudsz visszamenni?

2015. márc. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Furcsa, megnéztem egy táblázatot: [link]


eszerint a bpd érték normálisan a korának megfelelő, viszont a crl kicsi... Viszont szerintem (gondolom, remélem...) a doki biztos mondta volna, ha valami nem lenne oké!

2015. márc. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
A vizsgálat végén kérdeztem hogy minden rendben van a babóval s a doki azt mondta igen. Mondta ha nincs panasz akkor 2-3 hét múlva találkozunk. Mutatta a kicsi szivét is ahogy dobog....
2015. márc. 16. 17:46
 5/16 anonim ***** válasza:
Akkor talán az is elképzelhető, hogy rosszul írták a papírodra.
2015. márc. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Minden esetre most aztán tiszta para vagyok! A következő uh még olyan sokára lesz....
2015. márc. 16. 17:54
 7/16 anonim ***** válasza:
lehet a 73 helyett 37-et írt.Biztos minden rendben van :)
2015. márc. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Menj vissza valamilyen mondva csinált indokkal.Akkor úgy is megnéz és nem kell annyit várnod és idegeskedned.
2015. márc. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem a crl a 12. héten 59 mm volt. Szerintem is csak elírhatták. A doki ilyen méretnél tuti,hogy szólt volna ha gond van. Nem hallottad amikor diktálta a méreteket az asszisztensnek?? Én ilyenkor mindig nagyon figyelek,hogy mit mond és ha esetleg ilyen van akkor tudom,hogy elírták vagy valami.
2015. márc. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Irta a kérdező hogy multheten is 37 mm-ert irtak neki. Itt valami gyanus nagyon... En a helyedben elmennek egy fizetős sima 2d uh-ra.
2015. márc. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!