Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetes terhes vagyok. Kb.1...

23 hetes terhes vagyok. Kb.1 hónapja, a bal combom belső része nagyon fáj. Sőt a nemi szervem bal része is. A lábamban izom fájdalomra gondoltam. Az orvost megkérdeztem, nem tudja mi lehet a gond. Mitől fájhat ennyire? És mit tudnék csinálni?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy bekenem az érintett részt izom lazítóval, de anyukám lebeszélt. Körzeti orvoshoz meg időpont csak 2hét múlva van. Az elején még nem fájt ennyire. Már a séta is nehezemre esik.

Köszönöm a segítséget


2008. aug. 25. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ebben az időben nekem is fájt, de nekem mind a két combomnál, és nekem a csontom tágult, nem tudtam mit kezdeni vele, elmult, igaz nagyon sokára, és most a 37. héten megint érzem, gondolom tágulás.

2008. aug. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is mind a két oldalon jelentkezett a fájdalom.Azt javasolták zárjam össze mindig a lábomat,ne üljek terpeszbe stb.Fekve egyik oldalról a másik oldalra fordulást is zárt lábakkal.Kb egy hét után bevált
2008. aug. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon fájt, alig bírtam menni. Aztán pár hét alatt nekem is elmúlt. A doki azt mondta nem igazán lehet vele mit kezdeni, normális jelenség. A terhesség utolsó két-három hetében tért vissza és ki is tartott a végéig. Kitartás, neked is múlni fog!
2008. aug. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!