Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3-4 nap múlva kellene megjönni...

3-4 nap múlva kellene megjönni viszont most du. Pozitívat teszteltem! (hurrá! ) Volt így valaki? ugye nem lett méhenkívüli? Nagyon várnánk a babát! 1 éve viszont méhenkívüli lett sajnos.

Figyelt kérdés
2010. febr. 16. 17:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Ezt sajnos nem lehet előre tudni,hogy hol helyezkedik el!De ne is gondolj rosszra!!!!:)))))))))

Minden rendben lesz!!!!!!Drukkolok!!!!

Üdv:18 hetes kismama

2010. febr. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
74%
Én is 2 nappal előtte teszteltem pozitívat, ráadásul délután! A te esetedben nem várnék sokat a dokival. Gratulálok! 19 hetes km.
2010. febr. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
100%

Szia!

Szerintem várd meg azt a napot mikor meg kéne jönnie tudom ez egy örökké valóságnak tűnik de várd ki és utána reggeli vizeletből tesztelj,ha pozitív akkor az a biztosabb!Én is kb 10 napja teszteltem pozitívat most voltam dokinál de még korai azt mondta de a terhesség megvan!Úgy hogy várj picit türelemmel és meglátod nagyon fogsz örülni!Drukkolok neked!6 hetes kismama.

2010. febr. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, olyan jó lenne ha minden rendben lenne.
2010. febr. 16. 18:28
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is 4 nappal menszi előtt teszteltem a fiammal 5 nappal most a lányommal és mindkettő pozi lett!A fiam most 3 éves és jelenlenleg 19 hetes babás vagyok!Minden rendben ne izgulj!
2010. febr. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

5 nappal mensi előtt teszteltem pozitívat. Sőt, 7 nappal előtte már jóstesztként kimutatta az ovulációs teszt is.

A méhenkívülitől én is nagyon rettegtem az elején, de az első UH kimutatja. Ne aggódj, fontos a pozitív gondolkodás, minden rendben lesz.

Írd majd meg az eredményt. Drukkolok!!! :)


23 hetes kismama

2010. febr. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Tegnap volam dokinál, még nem láttak semmi biztatót:( vagyis hosszas kutakodás után látott egy pici fekete pöttyöt ami jó helyen van, de akármi is lehet, nem mondta biztosra. már-már kezdtem megnyugodni mikor egy kis valami fekete pötyöt látott a petefészeknél is... reggel megyek vérvételre.
2010. febr. 19. 05:23
 8/17 anonim ***** válasza:
én is négy nappal hamarabb teszteltem és ikrek lettek. Ne gondolj rosszra és írj, hogy mi volt a további vizsgálatokon!
2010. febr. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Remélem sikerült a babucika :) 22+6hetes km.
2010. febr. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
én is 4-5 nappal korábban teszteltem pozitívat és mindketten alszanak éppen :-)
2010. febr. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!