Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Éreztem már a pici mozgását,...

Éreztem már a pici mozgását, de 90%-ban fekvés közben, este, amikor elfordulok valamelyik oldalra. De nem nyomom sztem, mert felhúzom a felső lábam amin támaszkodom. Szerintetek azért érzem szinte csak ilyenkor ilyen intenzíven mert nyomom?

Figyelt kérdés
21 hetes kismama vagyok.Azelőtt nagyon hasonalvós voltam.Nappal is sokat figyelgetem,de nem igazán mozog,ritka.Köszi előre is!!!! :-)
2010. febr. 17. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is dettó így vagyok vele. Hason alvós voltam, mostanában felhúzott lábakkal, oldalt fekszem, és leginkább ekkor érzem a babát. Nekem a hasamon tapad a méhlepény, ott ezért érzem őt kevésbé, oldalt viszont ezért érzem jobban.


Igaz, nekem már egész nap mocorog és forgolódik, mert 32 hetes vagyok.


Nem nyomhatod a babát, hacsak nem fekszel teljesen a hasadra. de még ekkor sem nyomhatod, hiszen a baba egy vízzel teli zacskóban, a magzatburokban van, amit nem tudsz összenyomni, akárhogy is próbálod. A víz ellenáll. Jól ki van ez találva. :-)

2010. febr. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Eleinte én is csak ebben a pózban éreztem, amit írsz. Ha addig aznap nyugton volt, esténként, zárásnak, mindig sikerrel jártam ezzel a pózzal. :)

25 hetes km

2010. febr. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat!!! Akkor jó,megnyugodtam!! :-D BOLDOG BABAVÁRÁST NEKTEK!!!!!!!
2010. febr. 17. 10:57
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia, én 23 hetes vagyok ( 22 hét + 3 nap ), és én is csak este érzem a babát. Tegnap voltam orvosnál, mondtam neki is, azt mondta, ez nem baj, a baba folyamatosan mozog odabent, és 1-2 hét és már egész nap lehet érezni. Függ attól is, hogy hol helyezkedik el a méhlepény, nekem pl mellső falon tapad, az ilyen kismamák eleve kicsit később érzik.

A babát nem nyomod, ettől ne félj, Ő a magzatvízben szépen elvan, biztonságban.


Boldog babavárást :)

2010. febr. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!