Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek, mennyi...

Mi a véleményetek, mennyi lehet még szülésig? 37 hetes, nyákdugó már távozott.

Figyelt kérdés
Második babámat várom, ma lettem 37 hetes és 4 napja távozott a nyákdugó. Már keményedek pár hete, fáradákonyabb is vagyok. Előzményként még annyit, hogy 5 hete a vizsgálaton a dokim figyelmeztetett, hogy nagyon lent van a baba feje és pihenjek a lehető legtöbbet, hogy ne szülessen meg hamarabb a baba. Lehetőségekhez képest pihentem is, de amióta elment a nyákdugó, egyébre sem tudok gondolni, csak arra, hogy vajon mikor indul be a szülés. Tudom, hogy nem nagyon lehet befolyásolni, de mit tehetnék, hogy még maradjon egy kicsit bent? (még legalább egy hetet jó lenne...)
2015. márc. 26. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem az első babámnál a 36-37. héten elment a nyákdugó és 41 hetesen indították a szülést.Végül császár lett.Tehát a nyákdugó távozása nem feltétlen jelent semmit.Ugyanakkor egy barátnőmnek délelőtt elment,este már meg volt a baba.
2015. márc. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, ez a nyákdugó tényleg elég különböző időpontokban távozik, mert nekem pl. elment egy feszülés kíséretében és a következő feszülés már fájdalmas volt, majd pár perc múlva magzatvízelfolyás és rögtön 5 perces fájások. Tehát lényegében a vajúdáskor távozott.
2015. márc. 31. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
bocsi, kérdésre nem válaszoltam: az adatokból nem gondolom, hogy 40. hétig kihúzzátok, de talán pár nap-egy hét még hátra van. Befolyásolni nem nagyon lehet ezt. De ha már elég nagy a baba, akkor nem lesz gond akkor se ha esetleg most érkezik.
2015. márc. 31. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
nálam 35 hetesen ment el a nyákdugó és pont aznap született mikor töltöttem a 37-et :)
2015. márc. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat! :)Egy hete kérdeztem, de azóta sem semmi, aminek örülök, mert mával már megvan a 38.hét! :)
2015. ápr. 2. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!