Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kissé Echodensebb belek!? ...

Kissé Echodensebb belek!? bal oldalon 4mm-es plexsus chorioideus cysta?

Figyelt kérdés

valakinek volt ilyen?


olyan kismamák véleménye érdekelne akinek volt ilyen!mi történt felszívódott ne adj isten valami gond lett a babával! utána olvastam egy kicsit és azt írja a ciszta jó esetben felszívódik!

illetve az echodensebb belek is elmúlhat!csak hogy nekem mind a kettő van!18 hetes 4 napos a cicikém ma voltam ultrahangon és ma állapították meg ezen kívül minden rendben van a babával!a 12 hetesen is minden rendben volt!! ajánlották a magzat vízvételt de én ezt nem szeretném a kockázat miatt!!vérvételen voltam, ja és a kombinált tesztet is megcsináltattam a 12.héten azzal is minden rendben volt!!

írjatok mert nagyon félek!!!előre is köszönöm


2015. márc. 26. 19:21
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!