Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Feltételezett PCO-m van, de...

Feltételezett PCO-m van, de terhes lettem elmenjek kivizsgáltatni magam?

Figyelt kérdés
Kértem az endokrinológushoz időpontot mivel állandóan tele volt az egyik petefészkem apró cisztákkal,és nem jött meg magától. Párommal már másfél éve próbálkoztunk a babával, eddig sikertelenül. Barátcserjét kezdtem el szedni fél éve és most a kivizsgálás előtt tudtam meg hogy terhes lettem. Szerintetek elmenjek azért a kivizsgálásra hogy PCO-m van-e? Mivel azért mentem volna a dokihoz hogy kiderítse miért nem jön össze a baba.
2015. márc. 30. 08:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindenképpen. HA PCOS-es vagy, akkor a háttérben IR van, ami hat a babára is, meg nagyobb a valószínűsége, hogy terhességi cukorbetegséged lesz, jobb már az elején elkapni ezt, mint kivárni, míg szúrnod kell magad :) Azonkívül PCOS gyakran együtt jár pajzsmirigy zavarral is, és az sincs jó hatással a picikre.
2015. márc. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A kezeletlen pcos (ir) jelentősen növeli a vetélés esélyét. Nem ijesztgetni akarlak, csak tényeket mondok. Mindenképp ki kell vizsgáltatni!
2015. márc. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!