Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem tudom jó helyre írok-e,...

Nem tudom jó helyre írok-e, de nem jött meg a hónapban, voltam dokinál, uh-on azt mondta, hogy kicsi cisztáim vannak és felírt egy gyógyszert. Utána olvastam ezt főleg terhesek szedik, viszont én elvileg nem vagyok az akkor miért kell szednem?

Figyelt kérdés
és egyáltalán kiváltsam? Ugyan is 11000-ft és feleslegesen nem szeretném kiváltani. Mit csináljak?gyógyszer neve: inofolic
2015. márc. 30. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:

ez így kicsit furcsán hangzik. :) csináltál már

tesztet?

2015. márc. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az inofolicban kétféle hatóanyag van. Az egyik a folsav. Folsavat már teherbe esés előtt 3 hónappal érdemes elkezdeni, addigra gyűlik fel a szervezetedben elég -ha kevés volt- és akkor van igazán hatása a babára. Idegrendszer kialakulásának tesz jót.


Mio inozit a másik hatóanyaga.

Azt adják a PCO-ra (kicsi cisztáidra)


[link]

2015. márc. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1. igen furán hangzik és nekem is fura...:( és nagyon szomorú is vagyok...random elsirom magam mindenen szinte amit szintén nem értek.

igen csináltam tesztet 20.-án meg 27.-én és negatív...:(

2015. márc. 30. 14:52
 4/4 A kérdező kommentje:
2. köszönöm a kisegítést ha nem gond privátba irtam.még lenne kérdésem.
2015. márc. 30. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!