Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A II. sz. Szülészeti és...

A II. sz. Szülészeti és Nőgyógyászati Klinikán fogok szülni. Mit kell bevinnem a babának?

Figyelt kérdés
2010. febr. 18. 14:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Hazajövős ruhát kell vinned. Ezenkívűl: adnak napi 5 db pelenkát. Ruhát is ők adnak, nem érdemes sajátba öltöztetni, mert elkeveredhet. Én is hamarosan ott fogok szülni és viszek magammal 5 db pelenkát tartalékba, ha nem lenne elég amit ott kapunk. Viszek egy kissapit, mert huzatos volt a folyosó az első babámnál és azt nem kaptunk (akkor nyár volt, lehet, hogy az volt az oka). Viszek újszülött kesztyűt, hátha nagy lesz a körme. Úgy emlékszem, hogy akkor kaptunk ajándékcsomagokat és abban volt popsitörlő is, de lehet, hogy már nem adnak olyat, ezért tettem be popsitörlőt 1 csomaggal. Ha eszembe jut még valami, akkor leírom.
2010. febr. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Mikor fogysz ott szülni és kinél? Én Március 3-ra vagyok kiírva.
2010. febr. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én tavaly augusztusban szültem és nem adtak pelenkát, nekünk kellett a fürdéshez odatenni illetve napközben mi pelenkáztuk a babát. Lehet, hogy azóta változott...
2010. febr. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Októberben szültem ott. A babának csak törlőkendőt, pelenkát és textilpelust kell vinni, popsikrém és a köldökápoláshoz való dolgok vannak. A hazajövős ruhát elég ha az apuka aznap beviszi Nektek mikor mehettek haza.

Könnyű szülést!

4,5 hónapos kislány anyukája

2010. febr. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Én júni 5re vagyok kiírva. szóval még van időm.:-)

Csak kiváncsi voltam.

2010. febr. 18. 22:28
 6/7 A kérdező kommentje:
Ja és dr. Mericli Metinnél.
2010. febr. 18. 22:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Tényleg nem adnak már pelenkát :( , még jó hogy itt írták, mert így azt is betettem a táskába. Köszi
2010. febr. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!