Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Álmatlanság ellen mit csinálto...

Álmatlanság ellen mit csináltok kismamik?

Figyelt kérdés
Nappal hulla vagyok, este kivirulok, éjszaka viszont nem tudok aludni. Ha nagy nehezen elalszom, akkor arra kelek, hogy pisilnem kell. Na utána viszont csak forgok, nem tudok visszaaludni, csak fél álomban vergődök. Sedatif Pc-t szedek, de nekem vált be.
2015. ápr. 1. 23:42
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocsi ez lemaradt: a Sedatif nekem nem vált be.
2015. ápr. 1. 23:44
 2/10 anonim ***** válasza:
Én sajna semmit sem tudtam ezzel kezdeni, úgyhogy filmeket néztem éjjelente. Amióta megszületett a lányom, nagyjából ugyanez a helyzet, csak most a házimunka elmaradt részét pótolom éjszakánként, és csak utána nézek filmet. :)
2015. ápr. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Esetleg próbáld ki a citromfű teát.
2015. ápr. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én citromfű kapszulát szedek, nekem bevált.

Az a baj a teával,hogy egy kismama ugye eleve sokat pisil, főleg ha még jól be is teázik elalvás előtt. Én speciel ügyelek rá, hogy 4 után csak annyit igyak,amennyit nagyon muszáj.

2015. ápr. 2. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egész terhességem alatt alig aludtam (óránként pisilni rohangáltam és álmatlanul vergődtem), semmit nem tudtam tenni ellene. Bezzeg mire a babám fél éves lett állva is bárhol, bármikor el tudtam volna aludni. Sajnos ezt a kellemetlen részt túl kell élni, túl sok mindent nem tehetsz ellene.
2015. ápr. 2. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
detto! En ha pisi utan nem tudok vissza aludni egy ido utan ehseg miatt nem tudok, kimegyek a konyhaba es eszek egy szendvicset, vagy barmit. De ha egy jo pihire vagyok este citromfülevèl teat iszom! Lehet inni terhesen es rosszul alvo gyereknek is! Ez nyugtato hatasu es szo szerint kiüt reggelig, es olyan jokat almokot tole :-D heti 1-2 szer iszok.
2015. ápr. 2. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Igaz most itthon vagyok az elején táppénzen, de ha jobban leszek, vissza szeretnék menni dolgozni. De ha ilyen éjfélig egyig fent leszek, akkor hogyan fogok dolgozni nappal?

Ti hogyan tudtok így dolgozni?


A citromfűteát ki fogom próbálni. Megkérdem a védőnőt, hog lehet e hosszú távon alkalmazni.

2015. ápr. 2. 10:58
 8/10 anonim ***** válasza:
45%
Sex utan en mindig jobban alszok. Miota terhes vagyok, sokkal többet vagyunk egyutt, nincs is gondom az alvassal.
2015. ápr. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
45%
Eszek, tv-zek :))
2015. ápr. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi a választ mindenkinek!

Vettem citromfű teát, ma megiszom egy csészével, meglátjuk mi lesz :)

2015. ápr. 3. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!