Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szervusztok! 7 hetes terhesen...

Szervusztok! 7 hetes terhesen szedek bogyókat, mindet az orvos javaslatára, (B6, Magne B6, folsav, Duphaston, C- vitamin) de hasmenésem van. Nem "mossa ki" a szervezetemből a hasznos dolgokat?

Figyelt kérdés
Olvastam az itt felmerülő hasmenéses kérdéseket de ilyen szempontból aggódó kérdéseket nem találtam, bocsánat ha mégis feleslegesen tettem föl. Nem valószínű, hogy fertőzés mert semmi más tünetem nincs, az étkezésem is normális, azt hiszem. Orvoshoz kontrollra jövő kedden megyek, csak emiatt nem akarom hívogatni.
2010. febr. 18. 19:08
 1/2 anonim ***** válasza:

a magnéziumnak is lehet ilyedn mellékhatása, de ha elplvasod a beteg tájékoztatót rá is van írva(magne b6)

én pl szedek magnéziumot, vasat, terhesvitamint, és nekem is enyhe hasmenésem van... a védőnőm meg is kérdezte, mert van akinél a vas székrekedést, van akinél enyhébb hasmenést koz!!!

amúgy a terhesség elején is lehet hasmenés vagy szorulás, bár szrulás sűrűbben fordul elő, a hasmenés sem kizárt, én mindkettővel szenvedtem: 7-8 hétig hasmenés, utána szorulás volt...

sztem nem kell aggódni, nem mossa ki a szervezetedből!

28hetes kismama

2010. febr. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt a terhességem elején, ráadásul a 20. hétig hánytam. Pont az ilyenek miatt jó, ha van egy kis vitamin plussz amit szed az ember a babának.
2010. febr. 19. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!