Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig szexeltetek a terhesség...

Meddig szexeltetek a terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Amikor legutóbb a dokinál jártam (37. hét), volt egy olyan futó megjegyzése, hogy ilyenkor már úgysem illendő szexelni. Mi szoktunk, nem értem, mi lenne ezzel a probléma, a doki sem tiltotta végül, csak így fogalmazott, hogy nem illik. Gondoltam ízlések meg pofonok, de azért kíváncsi vagyok mások véleményére is.

2015. ápr. 6. 08:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%

Szülés előtti napig, azaz a 41. hétig.

Nem illik??? Ez jó nagy baromság :DDD

2015. ápr. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
36 hetesen bekerültem a kórházba és szülésig ott voltam, így addig. Ott már nyilván nem volt megoldható.:)
2015. ápr. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Nem illik??:)))
2015. ápr. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Ha azt mondta volna az orvos, hogy azért ne éljetek házaséletet hüvelyen keresztül, mert a babát, vagy a terhességet veszélyezteti a házasélet, akkor elfogadnám a kijelentést, de így... hát elég fura egy orvos szájából.
2015. ápr. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem egy orvost nem igazán érdekel az illem egy ehhez hasonló helyzetben. Nekem egyértelmű, hogy úgy értette, hogy nem ajánlja valamiért, csak elég nyakatekerten fogalmazott. Mondjuk, ha ez egy méhszájvizsgálat után hangzott el, akkor még inkább egyértelmű.
2015. ápr. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
A szülés előtti estén is ment a szex az orvos javaslatára. A sperma olyan hormonakat tartalmaz, ami nyitja a méhszájat.....és tényleg.
2015. ápr. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
37%
Ja, hát ha azért mondta az orvos, mert vizsgálatkor észrevette, hogy sperma maradék van a hüvelyben, akkor igen, igaza volt, hogy vizsgálatra nem illik így elmenni, tehát vizsgálat előtti napon illik tartózkodni a szextől. Mert nem spermát akar vizsgálni, hanem a tiszta hüvelyt.
2015. ápr. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%

mind a 3 terhességemnél végig azaz a 41-42 hétig

ok ebben benne volt h hátha beindul a szülés előbb

de nem jött be :-)

ellenben nagyon jól éreztem magam tőle :-)

2015. ápr. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Lehet éppen csak ha a baba feje ahogy a végére lejjebb kerül már zavarhatja. De akkor már a pocak is lent van.
2015. ápr. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem volt hüvely/méhszájvizsgálat, tehát nem azért mondta, mert ondót talált, amúgy sem mennék úgy dokihoz, hogy előző este akció volt. Más kapcsán került szóba, de mint írtam, nem azt kell találgatni, hogy miért mondta, mert rákérdeztem, és nem arról van szó, hogy valami egészségügyi ok miatt tiltja, csak "szerinte ilyenkor már nem illik". Szóval tényleg csak arra voltam kíváncsi, amit kérdeztem: hogy ti meddig éltetek nemi életet. Annak, aki a kérdésre válaszolt, köszönöm.
2015. ápr. 6. 12:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!