Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5hetes és 5napos terhes...

5hetes és 5napos terhes vagyok, ma voltam dokinál.15mm-es petezsák utalhat ikrekre? Vizsgálat után egy csepp barnás pötty normális?

Figyelt kérdés
2010. febr. 19. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem ennyi idősen 8 mm-es volt a petezsák, mégis ikreket várok. Lehet attól hogy ikreid lesznek, de nem feltétlen. A barnás pötty azt mondják, vizsgálat után normális lehet, nekem ugyan nem volt még ilyen.
2010. febr. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ikreket vagy egy babát majd csak akkor fognak jobban látni mikor már szívhang is lesz egy barnás pötty lehet hogy még nem veszély de ha több lesz ami biztos nem következik be akkor irány vissza a dokihoz egyébként ilyen korban még ezt beágyazódási vérzésnek is betudható nekem is volt és ezt mondták ha több van rendes folyás akár menzesz szerű akkor van gond ,

Szép bab várást kívánok

2010. febr. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem simán utalhat ikrekre. Nekem is nagyon nagy volt a petezsák, és a teszt is rendkívűl korán kimutatta a terhességet, és az orvos a végén közölte, ogy olyan nagy a petezsák, hogy ikrek lettek volna. sajnos csak volna... :(
2010. febr. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnálom..:(
2010. febr. 20. 09:16
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem 4 hetes 6 naposan volt 10 mm a petezsák, és egyenlőre még nem tudok róla, hogy ikrek lennének.

9 hkm

2010. febr. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!