Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit jelentenek az ultrahangon...

Mit jelentenek az ultrahangon a számok? 4. 0cm/1.5/40Hz? és szerintetek hány hetes lehetek?

Figyelt kérdés
Ma voltam az első uh-n ahol kiderült tényleg terhes vagyok, 16 próbálkozós hónap után :) [link]
2015. ápr. 10. 12:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem az uh gép adatai.

Gratulálok! :) nem mondta hany mm? Sztem 6-7 hetes. De te tudod mikor volt meg utoljára. :)

2015. ápr. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Vilcsianyuja ***** válasza:
Ezek szerintem az UH-készülék aktuális beállításai lehetnek, vagy állandó gyári értékek, az biztos, hogy nem a te terhességeddel kapcsolatosak. Ha kaptál leletet, azon biztos írja a doki, hogy hány milliméteres a petezsák, és hogy mennyi a becsült terhességi hét.
2015. ápr. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Leletet nem kaptam és nem mondta hány mm, utoljára márc. 4.-én volt meg de az utóbbi 4-5 hónapban 33 naposra állt be a ciklusom a doki meg is lepődött hogy már ennyire lehet látni.
2015. ápr. 10. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!