Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Láttok valamit vagy csak én...

Láttok valamit vagy csak én képzelem oda a halvány második csíkot?

Figyelt kérdés
[link]

2015. ápr. 11. 08:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én látom, viszont az nem egyértelmű hogy rózsaszín-e. És nagyin sötét az alap csík is, bár attól nem hiszem hogy hibás lenne. Esetleg próbáld meg világosabban lefotózni
2015. ápr. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Most reggel csináltam,de annyira halovány volt hogy negatívnak tudtam be,de aztán gondoltam lefényképezem és felrakom hát ha csak nem én vagyok vaksi és tényleg van egy kis remény már másfél év után.. :) Első clostis hónapom volt,az is lehet hogy esetleg az miatt lett ilyen.. 33. napomon vagyok,de görcsölök..alapból hosszú a ciklusom. :/
2015. ápr. 11. 08:50
 3/11 anonim ***** válasza:
Làtom a csíkot, de szerintem szürke:(
2015. ápr. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Két nap múlva tesztelek újra hát ha.. :(
2015. ápr. 11. 08:56
 5/11 anonim ***** válasza:
Reményteli hogy van ott egy csík, de szerintem ebből még bármi lehet. Reggeli vizeletből volt?
2015. ápr. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen abból. :/
2015. ápr. 11. 10:08
 7/11 anonim ***** válasza:

Lehet csak egy pár nap kell még neki, majd úgy is megismétled ha nem jön meg. :)

Nem lehet látni a csík színét. Ebből ugyanúgy pozi is lehet.

2015. ápr. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
hát nagyon kell meresztgetni a szemem. talán .nem tudnál mondjuk egy holnap reggelit feltenni majd? meg közelebbi képet,úgy jobban látni
2015. ápr. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem az xepil szinte mindig ilyen, eddig mensi lett belőle.Kívánom, hogy neked babát jelezzen!
2015. ápr. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm csajok a bíztatást,megvettem a reggelre való tesztet erre begörcsöltem és el is kezdtem barnázni! :( Tiszta szomorú vagyok! :( Pedig hogy reménykedtem.. Úgy látszik ez a teszt a mensit így jelzi.. -.-
2015. ápr. 11. 14:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!