Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális az, ha 6 hetes...

Normális az, ha 6 hetes km-ként egész nap tortát ennék savanyúuborkával, vagy tejcsokit mozarella sajttal?

Figyelt kérdés
2010. febr. 20. 14:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Normális, mert nagyon sok kismama elvileg össze nem illő dolgokat kíván meg.

Én a fagyasztott gyümölcsöt kívánom folyamatosan és a túrórudit.

Amíg jólesik, addig egyél nyugodtan. Majd ha esetleg túl sok kg rakódik Rád, szólnak az orvosok, hogy óvatosabban :)


23 hetes kismama

2010. febr. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Normális hát! :) Mázlista! :) Én a 20. hétig hánytam egyfolytában, mínusz 5 kilóm lett a 20. hétre. Utána pedig egyáltalán nem kívántam semmit, csak a túrós tésztát tejföllel, banánt és pirítóst (ugyanis ezeket nem hánytam ki, de mást mindent).
2010. febr. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
49%
ilyen sajtot nem is szabadna enni egy kismamának.
2010. febr. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

na már megint egy mit nem szabad enni hozzászólás.az ilyen ki tud készíteni.a lényeg h nyers hús meg nyers tojás ne legyen.azon kívül mindent ehetsz ami jó esik.

én az elején volt olyan h édes sütit trappista sajtal ettem.meg eperlekvárt simán kenyér nélkül,hozzá meg sózott paradicsom szeletet.a terhesség képes arra h ilyen furákat kívánjon a kismama.

2010. febr. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
a doki aztmondta,ehetek mozarellát...
2010. febr. 20. 19:49
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyél ami jol esik!én is össze-vissza ettem sosat édessel,sirva fakadtam egy hot-dogért,söt azelött soha nem ettem szinte édességet,de az elsö hàrom honapban majd megörültem a vaniliàs fànkért,meg mindenféle csokiért.de elmult ez a kivànos idöszak,csak néha jön ràm ilyen furcsa ehetnék. 37 hetes kismama
2010. febr. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
ezért van annyi undorítóan elhízott kismama mert összeesztek minden szart. én is napi 8 szor eszem de odafigyelek hogy jó ételeket egyek nem holmi maradékot a hűtőből. és szép is a testem mint egy IGAZI KISMAMÁÉ
2010. febr. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
14.49-es hozzászólónak: mozarella sajtot lehet enni, amit nem ajánlanak, az a mascarpone sajt.
2010. febr. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
jézusom...nem minden szart eszünk össze,hanem amit megkívánunk.te nem vagy normális...és nem minden szart a hűtőből.amúgy meg én sem vagyok egyáltalán elhízva képzeld....hát te télleg nem vagy normális.nem tudok többet mondani...mi mik lennék műkismamák??szánalmas..
2010. febr. 21. 17:24
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
11.58-as hozzászólónak: "szép a testem mint egy igazi kismamáé": bocs, de ezt nem tudtam szó nélkül megállni. Nem hiszem, hogy egy kismama attól lesz igazi kismama mert szép a teste vagy nem szép a teste. Egyébként a szépség relatív és nagyon sok férfi nem kedveli a vékony hölgyeket. És igenis van annak valami oka, hogy a kismama milyen ételeket kíván meg. Jó, nem azt mondom, hogy mindent együnk mértéktelenül, de azért nem a terhesség a fogyókúra ideje.
2010. febr. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!