Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetesen normális, hogy...

26 hetesen normális, hogy mikor állok, és simizem a hasam, egy-két helyen kidudorodik, mintha a babát érezném?

Figyelt kérdés
Nincs semmi felesleg a hasamon,de ez megijesztett.elvileg a magzatvíz, meg a méhfal, hasfal stb..miatt nem lehet érezni nem?
2015. ápr. 16. 13:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Te meg nem erezted, hogy a babad kinyomja magat?


Nekem mar 20 hetesen elkezdte. Nyugi, normalis dolog.

2015. ápr. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

26 hetesen már érezhető a baba mozgása, sőt igenis látható is. Reagált az érintésedre :)


Nekem is kidudorodott a hasam, mikor terhes voltam, szóval nem kell megijedni :D

2015. ápr. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Fekve, meg ülve már régóta éreztem, de állva még ennyire nem. Rögtön az ugrott be, hogy remélem nem kevés a magzatvíz neki...parás kismama vagyok.
2015. ápr. 16. 13:47
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha kevesebb lenne a magzatvíz, a doki úgyis látná.Ennyi idősen már elég nagy a baba, hogy akár séta közben is érezd. Ez az egyik legjobb érzés a világon, remélem lesz szerencsém még egyszer érezni :D

Boldog babavárást :D

2015. ápr. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az biztos, hogy ez a legjobb érzés a világon. Imádom.csak az a baj, h szörnyen aggódok (veszítettem már el babát), mert már régóta van olyan folyásom, mint a víz, és igaz azóta már sokszor látott orvos, volt ultrahang is,de ettől a folyástól rosszul vagyok ha meglátom, mert mindig attól rettegek, hogy nehogy a magzatvíz legyen.
2015. ápr. 16. 13:57
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem is volt folyásom, és én is aggódtam a terhesség alatt, mindig attól féltem, hogy valami baja lesz, és most pedig 2 éves erős vasgyúró, mókamester a kicsifiam :)


Gondolj arra, hogy minden rendben lesz, próbáld meg kizárni a negatív gondolatokat :D Kisfiú lesz, vagy kislány?

2015. ápr. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Elvileg kisfiú.:)

És neked is olyan folyásod volt, mint a víz?

Gratulálok a picihez.

2015. ápr. 16. 14:07
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem olyan volt igen, mint a víz, aztán volt, hogy semmi, aztán megint. A magzatvizem nem folyt, sima folyás volt, nekem azt mondta az orvos, hogy az a mennyiség, amit tapasztaltam normális, és az csak hüvelyi folyás... Beszéltél erről az orvosoddal?

Grat a kisfiúhoz :)

2015. ápr. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!