Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Terhesség alatt hányszor...

A Terhesség alatt hányszor jön hozzánk a Védőnő?

Figyelt kérdés
2010. febr. 20. 18:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Emlékeim szerint kb. 5 alkalommal.
2010. febr. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ez teljesen változó. Védőnőnként, és helységenként változó. Nálam eddig 3x volt. És még egyszer jön, úgy beszéltük. Először az elején volt, akkor azt mondta el mire számíthatok terhesség alatt. Mikor mit fogok tapasztalni, mi az ami még normális, mi jelent bajt, súlynővekedésről, milyen vizsgáltaokra számíthatok mikor meg ilyenek. Aztán a 30. hét után jött, akkor hozott kelengyelistát, és hogy milyen támogatást hol tudok majd igényleni mi kell hozzá stb. Aztán mikor a férjem is itthon volt, akkor a szülésről beszélt, még képeket is hozott. Részletesen lépésről lépésre, részletekbe menően. És még egyszer fog jönni, akkor a szoptatásról meg ilyenekről lesz szó. Nagyon aranyos kedves. Egyébént én is járok hozzá minden orvosi vizsgálat elött. 36 hetes kismami
2010. febr. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Hozzánk 1szer sem jött.

Majd szülés után jön ki először.

33 hetes kismama

2010. febr. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
5ször? Az rendben, hogy minden hónapba megyek a védőnőhöz, viszont mielőtt megszületik a pici, nem értem hogy ennyiszer megy a védőnő házhoz.
2010. febr. 20. 18:51
 5/18 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2010. febr. 20. 18:52
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
18:50-es vagyok. Azért megy ki, hogy ezekről közvetlenül tudjatok beszélni. Te is feltedd a kérdéseidet nyugodtan. Nem cseng a telefonja, nem keresik közben. Szóval nyugodt körülmények között. Nem lakásnézőbe jön. Először én is frászt kaptam, nagytakarítást csináltunk, de körbe se nézett. Ha én megmutattam neki valamit megnézte, elmondta a véleményét, de nem volt erőszakos.
2010. febr. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
nálam egyszer sem volt ,amikor megszültem volt kb háromszor
2010. febr. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Nálam egyszer sem volt. Sőt! Mint mindenki tudja, a 36.hét után hetente kellene mennünk, nekünk kismamáknak. Aztán a 35.héten voltam nála, és kérdeztem hogy mikor találkozzunk legközelebb. Erre azt mondja, hogy már nem kell jönnöm. Lestem rendesen. Aztán amikor NST-n voltam a múlthéten, kérdezte a szülésznőm, hogy mikor megyek a védőnőhöz. Mondtam Neki, hogy már nem kell mennem. Jól meglepődött Ő is. Hát ez van. Mindenhol másképp mennek a dolgok. Úgy látszik, itt Tatabányán így. :S


Aztán hogy szülés után mikor jön, meg hányszor, azt nem tudni. Lehet nem is jön :) de akkor bejelentem.

2010. febr. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Hozzám egyszer jött. Szülés után,amikor hazajöttünk másnap a doktornővel eljött a gyereket megvizsgálni. Mindig én(mi) megyünk.
2010. febr. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
nálam is egyszer volt.remélem ne jön többször.nincs vele bajom,de én nemszeretem ha ide kijárkálna főleg h ez a védőnő olyan h bejelentés nélkül megy ki házhoz.hát én az ilyet nem szeretem,senkitől,nemhogy egy védőnőtől.4 hetente járok hozzá.
2010. febr. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!