Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez lenne a babák mozgása?

Ez lenne a babák mozgása?

Figyelt kérdés
20 hetes vagyok ikrekkel és néha érzek lüktetést a szeméremdombom fölött vagyis ilyenhullámzást de inkabb lüktetés féle és nemtudom eldönteni hogy ez az ikrek vagy valami mas.....az biztos ilyet terhesség elött sose éreztem. Kicsit aggodok is hogy ikreknel nem kéne mar rugasokat ereznem? Egyszer éreztem a 15.héten és ennyi.

2015. ápr. 17. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:
ikrek esetében több mozgást lehet érezni,még picik a babák később fogod érezni őket,ami hamar itt lesz. 1. babák? Gratulálok az ikrekhez!
2015. ápr. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen elsők ráadásul már a hasam is hatalmas és félek hogy mértnem érzem őket :( uh-n kerek 2 hónapja nem voltam mert Angliába élek és itt nincs sok....jővőhéten lesz 2 de adig megörülök
2015. ápr. 17. 20:18
 3/7 anonim ***** válasza:
A lüktetés szerintem az lesz, ne aggódj. :) Olyan, mintha megrándulna valami egy pontban, nem? Én is ezt érzem, és ez tuti a baba, mert a terhesség előtt soha nem tapasztaltam. :)
2015. ápr. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen utolsó!!! Összerándul majd kis lüktetés néha hullámzás :) most feldobtad a kedvem nagyon 😊😊😊
2015. ápr. 17. 21:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Az lesz az, éppen most is nyomja a hasamban a sajátom. :D Úgy szoktam érezni, hogy rándul egyet vagy kettőt erősebben, aztán meg mintha kaparászna bent valaki. :) Én is a huszadik hétben vagyok, a 16. héttől érzem ezeket, és egyre erősebben.
2015. ápr. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
En 25 hetes vagyok az ikrekkel nekem pukkanasok vannak, de az hogy hol vannak relatív :D az biztos h 100%-ban nem használják a helyet pedig a hasam 100cm mindenki azt hiszi bent hogy nemsokára megyek szülni pedig július közepen érkeznek a csajok :D nyugi nem lesz semmi baj! Nekem is első terhességem es a családban sem voltak es spontán jöttek 😊 minden rendben lesz ;)
2015. ápr. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó nekem 90 cm a hasam ugyhogy szerintem 1 hónap mulva lesz akkora mint neked :) Mar ugy varom hogy szétrugjanak belulről :D
2015. ápr. 21. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!