Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Történhet bármilyen rendellene...

Történhet bármilyen rendellenesség a babával ha csak 1 hónapom telt el gyógyszermentesen?

Figyelt kérdés
10 évig szedtem fogamzásgátlót, februárban hagytam abba gyermekvállalás céljából. 1 hónapra rá teherbe is estem,most aggódom, nehogy legyen valami a babával. Vagy akár késöbb valami szellemi dolog. Akinek van tapasztalata kérem ossza meg velem! Köszönöm!

2015. ápr. 19. 14:55
 1/8 mtke ***** válasza:
A sogornom is így lett terhes! Most van egy gyönyörű és nagyon okos 4es fél éves keresztfiam
2015. ápr. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Máris jobban érzem magam, Köszönöm!


Várom a további tapasztalatokat is!

2015. ápr. 19. 15:12
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne viccelj már, ne ezen görcsölj, örülj a babának. Egyébként meg annyi vizsgálatot csinálnak manapság, szinte kizárt, hogy ne vegyék észre. De biztos lehetsz benne, hogy nem lesz semmi baj! Ha túl sokat aggódsz, azt a baba idegrendszere sinyli meg, sírós, nyugtalan lesz. Töltsd derűsen a terhességedet!
2015. ápr. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet baj nyugi. Nem hiába kell minden nap szedni a gyógyszert. 2 nap alatt kiürül.
2015. ápr. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Engem is megnyugtatott a doki, amikor kérdeztem ezt.

12 évig szedtem, aztán 2 hónap után lettem terhes. Egészséges 2 éves fiam van, tökéletes terhességem volt.

2015. ápr. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én 6 évig szedtem majd abbahagyás után teherbe is estem :) dokit kérdeztem h nem gond e és ő mondta h ezek a gyógyszerek már nagyon kevés hormont tartalmaznak. Nem véletlen h mindennap uabban az időben kell bevenni. Napról napra védenek. Azt mondta egyetlen egy következménye szokott lenni, persze nem mindenkinél az pedig az ikerterhesség :D
2015. ápr. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

egy rokonunk is így esett teherbe, és nagyon büszke is volt magára. 11 hetesen már nem élt a baba. Dokik szerint jobb is, nem fejlődött volna.

Nekem kellett 8 hónap amíg kiürült a szervezetem, kicsit türelmetlen voltam, de megérte várni.

2015. ápr. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a sok választ! Gondolom ez is emberfüggő,így bízom benne hogy minden rendben lesz.

Ha a babával minden rendben is van,én a fogfájásba halok bele mindjárt.. :) 8-ra megyek a dokihoz hogy kezdjen valamit mert megőrülök. :(

2015. ápr. 21. 06:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!