Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyíregyházán hol végeznek...

Nyíregyházán hol végeznek Down kór szűrést? A kórházban ingyenes? Vagy magánhoz kell inkább menni?

Figyelt kérdés
Még csak 27 éves vagyok nem tudom h szükséges a a kombinált teszt mert nekem csak a 35 évnél idősebb ismerőseinél volt szükséges! Én úgy gondolom h elegendő lenne csak az UH és nem kellene vérvétel is. Ilyet hol csinálnak? Mert mindenhol a kombináltat olvasom!

2015. ápr. 19. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Én v.melyik kombi tesztet is készítő dokihoz mennék magánba. Ha v.milyen rendellenességet lát, akkor pedig Úgyis javaloja a kombit. Mondjuk 10- 12 körül mozognak az árak, de legalább alaposan megvizsgálnak, nem két percig tart.
2015. ápr. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A kórházban csak 12 heti genetikai uh ingyenes, 4 percig vagy bent öltözéssel-vetkőzéssel együtt.


Kombinál teszten voltam. 4 doki csinál ilyet, mindegyiknél 30E az ár. A 12. heti kórházi genetikai eredmény szükséges hozzá. Leveszik a vért, a 4 doki egyikének magánredelőjében megtörténik az uh, egy hét múlva eredmény.

2015. ápr. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor van olyan magán doki aki csinál nem csak kombi szűrést? Mert akkor tényleg inkább olyanhoz mennék és ha van valami gond csak akkor csináltatnám meg a vérvételt! És nem tudjátok esetleg ki lehet ilyen doki?
2015. ápr. 20. 08:40
 4/5 anonim válasza:
Mi Orosz Làszlónàl voltunk(30e Ft) keddenkènt van ő a kórhàzba...ott megnèzi Uh-n a babàt&ott ad is időpontot a magànjàba...mi màr aznap este mentünk is.Uh utàn ott a kórhàzba le is veszik a vèrt,amit azt hiszem Németorszàgba küldenek.igy lesz kombinàlt a teszt(Uh a magànba&a vèrvètel)
2015. ápr. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
kb 4hónapja volt ez a vizsgàlat,úgyhogy friss infó ès àr.utolsó voltam
2015. ápr. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!