Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21. hetes kismama vagyok,...

21. hetes kismama vagyok, ráadásul ikreket várok. A hasam alja szokott fájni, mintha megjönne, de nem görcsösen. Mostanában reggelente. Ez baj?

Figyelt kérdés
2010. febr. 21. 10:35
 1/7 anonim ***** válasza:
nem baj de ha aggaszt és idegeskedsz miatta menj orvoshoz és ő majd megnyugtat. nem szabad idegeskedni sem mert attól is fájhat
2010. febr. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló panaszaim voltak és majdnem 1 hetet feküdtem kórházban, de már előtte is volt és gyulladást mutatott ki a vizeletem. Most, hogy kórházban voltam megint kell rá szednem semicillint, de jövő héten jön meg a vizelettenyésztés eredménye, hogy milyen baktérium okozza a gyulladást. Erre azért vettek mintát bent, mert ha nem érzékeny az a baktérium a penicillin származékra, akkor mást kell szednem semicillin helyett. Én csak javasolni tudom, hogy legalább a háziorvosdtól kérj 1 beutalót vizelet vizsgálatra.
2010. febr. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy én is ikreket várok. 24 h
2010. febr. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia!Én is voltam terhes ikrekkel és nekem is sokat görcsölt a hasam.Sok magnéziumot kell szedni.Te mennyit szedsz?Nekem 3x2 MagneB6-ot kellett szednem.Megkérdezhetem hogy milyen neműek?Egy vagy kétpetéjűek?Hogy bírod?
2010. febr. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem a Magne B6-ból 3x1 kell szednem az orvos szerint. Azt nem tudták megmondani, hogy egypetéjűek, vagy kétpetéjűek. De azt megmondták, hogy kislányok lesznek.
2010. febr. 21. 16:37
 6/7 A kérdező kommentje:
Úgy ahogy bírom, valamikor rosszabbul, de ez ritkábban van. De ahhoz képest első babákra jól bírom.
2010. febr. 21. 16:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Én vagyok aki kérdezgetett.Ha majd legközelebb mész dokihoz mindenképpen mondd meg neki hogy görcsölget a hasad,én is először 3x1 MagneB6-ot szedtem,majd megmondja ha esetleg többet kell szedned.Nekem 24 hetesen kezdett keményedni a hasam biztos neked is nemsokára fog én akkor kezdtem el 3x2-őt szedni.Jó babavárást kívánok neked!
2010. febr. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!