Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Peteérés előtt "hirtelen"...

Peteérés előtt "hirtelen" leesik a hő, ekkor várható pé? Másnap pár fokot emelkedik, és az marad 4 napig, aztán megint megemelkedik.

Figyelt kérdés
Ez így normális? 2 hónapja figyelem a görbém, és ált a 11 - 12. napon esik le, és a 16 - 17. napon emelkedik 36,8-ig, közte stagnál 36,5-ön. Babát szeretnénk. Amikor leesett a hőm; utána két nappal (és ott 3 egymást követő napon) volt akció. Ez így eredményes lehet?
2008. aug. 28. 10:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát, nem akarok hülyeséget írni,de én úgy tudom, hogy amikor leesik a hő, a legalacsonyabb hőmérsékletű napon van peteérés. De én ebben a hőmérsékletes dolgoban nem igazán hiszek, amíg nem tudod biztosra legalább egyszer-kétszer, hogy mikor van peteérés (UH vagy LH-teszt), addig nem is igen tudod használni a görbét, hanem csak amolyan "visszatekintésnek" jó...

Szerintem, mellette nézd ovuteszttel, hogy biztos legyél benne. Érezni esetleg nem szoktad? Vagy nyálka?

2008. aug. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezeken a napokon kissé fel vagyok puffadva, főleg 14 - 15ik nap körül, és tojásfehérje szerű cucc van, no meg a hasam picit görcsöl is. A múlt hónapban sikerült tesztet is vennem, akkor 2 nap volt pozitív - a 16, 17-ik napon. A hőm meg előtte esett le 4 nappal. Akkor inkább teszt, és amikor pozitív akkor kell akciózni?
2008. aug. 28. 11:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, legbiztosabb, ha a pozitív tesztek napján "akcióztok". :) Sok sikert!
2008. aug. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! Igen, inkább a teszt!

Ha pozitív, akkor kell akciózni(1 vagy 2 napig pozitív, ha 2 napig, akkor nem árt, ha mindkét nap együtt vagytok), ÉS az utolsó pozitív napot követő első negatív napon is érdemes együtt lenni! Mert ugye, amikor pozitív, rá 24-36 órára van a tüszőrepedés!

Sok sikert, első válaszoló

2008. aug. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a gyors válaszokat! Csak azért pánikoltam kicsit, mert többnyire azt olvasta, h amikor leesik a hő, akkor pozitív a teszt... na nekem rá 4 napra volt pozitív 2 napig. (...) A lényeg a pozitív teszt :)

Ilyenkor nem baj h minden nap akciózunk? Vagy 2 naponta elég?

2008. aug. 28. 11:44
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem ebből lett babó. :)

Pé előtt leesik, másnap felmegy. Akkor kell akciózni. És mikor femnet, utána általában a 6. napon újra felmegy, akkor történik meg a beágyazódás. Ez nagyon ígéretes. 13 DPO-nál tesztelhetsz. Nekem akkor már pozitív lett.

2008. aug. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!