Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tippelnétek nekem hetet?

Tippelnétek nekem hetet?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2015. ápr. 27. 17:07
 1/9 anonim ***** válasza:
32
2015. ápr. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
28 hét
2015. ápr. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39
2015. ápr. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
37.hét?
2015. ápr. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
30 hét
2015. ápr. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szep pocak, 35?
2015. ápr. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. 28 hetes vagyok, viszont akárhova megyek, mindenhol van legalább egy ember, aki mikor megkérdezi, hogy hány hetes vagyok, megmondom,mindig az rá a reagálás,hogy TÉÉÉÉNYLEG???ahhoz képest milyen pici hasad van, biztos jó pici baba lesz.és ezzel tök felstresszelnek már, mert már azért rettegek, hogy rendben fejlődik-e a babám,mert utoljára 22 hetesen voltam ultrahangon, ott minden oké volt szerencsére, viszont legközelebb csak elvileg a 30-32 hetesen lesz.Remélem nem azért pici,mert baja van a kincsemnek. :(
2015. ápr. 28. 09:00
 8/9 anonim ***** válasza:

dehogy kicsi, amugy meg ha kicsi is lenne, nem jelentene azt, hogy a babanak baja lenne. A has merete attol fugg, a placenta hol van megtapadva. Elso terhessegnel nekem kicsi volt a hasam, elso 4 honapban nem latszott semmi, sovany is voltam terhesseg elott is. 5 honaposan voltam menyasszony, senki se mondta volna meg rolam :-)

De az utolso honapban reengeteget nott!

2015. ápr. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem kicsi nekem is mindig azt mondták kicsi a hasam meg mikor mentem szülni kérdezték hány kilót mondtak az utolsó ultrahangon. 2 hete se és mondtam 3500 erre azt mondja nem lesz annyi és mégis annyi lett. Néztek is egyet. :-)Nyugi minden rendbe van nem kicsi a poci.
2015. ápr. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!