Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elkötés után lehetek terhes?

Elkötés után lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Márc 22-én volt meg utoljára ,most nagyon fájnak a melleim több mint egy hete késik. Nálam régebben egyértelmű volt a késés oka ill ,hogy csak akkor késett ha jött a baba ,de 2011-ben császároztak a kislányommal és el is kötettem magam mivel nagyon veszélyes volt már a terhességem . Most kicsit kétségbe vagyok esve 43-évesen nem akarok már babát 3 gyereket felneveltem és 3 kiskorúm még itthon van .Tudom vegyek tesztet veszek ha nem jön meg de szerintetek lehetséges ?
2015. ápr. 28. 13:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges. Ez sem 100%-os. 0.1-0.3 a pearl indexe, elég alacsony, de nem tökéletes.
2015. ápr. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon ritka esetben lehetséges, én már rég vettem volna tesztet, de nem csak a terhesség miatt maradhat ki/késhet a vérzés.
2015. ápr. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, én is úgy tudom, hogy ha elkötnek is van esély a teherbeesésre. Nem 100% védelem. 100% védelem az, ha kiveszik a méhed. Mindenképp vegyél tesztet, de nem késik még olyan vészesen sokat a menzeszed.
2015. ápr. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1. Nem mindegy, hogy elkötöttek vagy a petevezetéket átvágták. A kettö ugyanis nem egyforma értékü.


2. Nagyon ritkán elöfordul, hogy elkötés után valak teherbe esik, de nem túl valóstínü.


3. HA terhességi tüneteid vannak, akkor minél elöbb vegyél egy tesztet, mert akkor kiderül, hogy mi van. (meg adott esetben eldönthetedt, hogy megtartod-e az esetleges terheséget vagy sem)


4. Akár pozitív, akár negatív, mindenképpen menj el nögyógyászhoz. Egész extrém esetben lehetnek a tüneteid akár a változó kor elöjelei is, mert van, akinek már 40 év után megkezdödik.

2015. ápr. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok venni fogok tesztet ma vagy holnap legkésőbb . Babát már semmiképp nem akarok én már befejeztem a babaprojektet 6 gyermeket szinte egyedül neveltem, nevelek fel . És már a korom miatt sem a picikémmel végig veszélyben voltam a viszereim miatt nagy volt a trombózis kockázata ,meg sok sok egyéb probléma volt és meg mondta az orvos nem tudnék még egyet kihordani anélkül ,hogy bajom lenne . Nem is akarok ,örülök ha őket feltudom nevelni rendben bár 2 a kicsi 8-éves a kisfiam 3,5-a kislány a nagyfiam már 16,5-éves de van még mit tennem értük és elég ez így is. :)
2015. ápr. 28. 13:44
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia kedves kérdező!

Nekem is el volt kötve 12-évig és sosem estem teherbe!

Nekem is volt h, késset!!

2015. ápr. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csináltál tesztet kedves Kérdező?
2015. ápr. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!