Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt itt valaki ugy akinek...

Volt itt valaki ugy akinek fiut mondtak uh-on és kislány lett?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 28. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia ! Nekem 2 éves a lányom, 2 szer mondták fiúnak , egyszer lánynak ! legelőször lányt mondtak , utána fiút :) ki is választottuk az Olivér nevet , de Hanna Sára lett belőle :)
2015. ápr. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ÉS látták is a kukit? :)
2015. ápr. 28. 21:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Barátnőméknek a 24.hétig fiút jósoltak, így lett Leventéből Boglárka (2 hónapos, szóval nem olyan rég született)
2015. ápr. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen nekeeem! 12 hetes UH-n kétszer is voltam, és mindkét doki azt mondta hogy fiú lesz, mert kukija van.

Ehhez képest már 3 éves múlt a kislányom!! A 18 hetes UH-n már biztosra mondták hogy lány, volt is nagy meglepődés. Addigra már mindenkinek elmondtuk hogy fiú lesz erre lány lett :-D

2015. ápr. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

:)

Nekünk 3 kisfiúnk van. Amikor a 4. babát vártuk, véges végig fiút mondtak, még az utolsó 36. heti uh-n is.

Aztán a 38. héten olyan erős jóslóim voltak, hogy azt hittem indul a szülés. Be az ügyeletre, ott ctg, uh...na ott mondták, hogy kislány :D

Meg is mutatták...

Hát nem tudom, hogy jöttem ki a vizsgálóból :)

Otthon a szekrény a 3 nagyobb tesó pici ruháival tele. Minden csupa kék és barna :D

Volt nem egészen egy hetem, de megoldottam! :)

Így lett pici Petiből pici Flóra :D

2015. ápr. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!