Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7napha kesik tegnap halvany...

7napha kesik tegnap halvany pozi ma mar eros. Nagyon szur a bal petefeszkem lehet mehen kivuli?

Figyelt kérdés
Szerdan tudok menni dokihoz. De nagyon felek a fejem is szetszakad

2015. ápr. 30. 19:05
 1/4 A kérdező kommentje:
7 napja*** bocsi :)
2015. ápr. 30. 19:06
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nagyon szúr akkor menj is dokihoz. De lehet minden rendben van attól, lehet viszont hogy tényleg baj van.
2015. ápr. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is szúrt néha meg csak fájt. Annyit mondtak rá,hogy normális ilyenkor,hiszen nagy változásokon megy át a szervezet. Később is lesz ilyen,majd amikor a szalagok nyúlnak,nő a méhed, stb. De ilyenkor is majd érdemes inkább szólni a dokinak,mert nem mindig ugyanaz áll a háttérben.
2015. máj. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia. Ne aggódj,nekem is volt ilyen. Nekem cisztat találtak a jobb petefeszkembe, de ettől függetlenül nem volt baj. Jobbulást. 10hkm
2015. máj. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!