Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4-5 hetes a babam a doki...

4-5 hetes a babam a doki szerint, ma volt egy kis barnazasom ez normalis? Ilyedjek meg, vagy sem. ( kb. most lenne peteeresem ha nem lennek terhes)

Figyelt kérdés
2010. febr. 22. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Jajajajaj!

Nagyon kevered a dolgokat! Peteérésed már a második héten volt -abból lett a babó. Ugyanis azt az érett petesejtet találta meg a kedvesed egyik hímivarsejtje.

Magyarán kb. most lenne menstruációd, és NEM peteérésed.


Na szóval: a barnázás semmiképpen sem jó dolog, bár nagyon sokan vannak, akiknél az elmaradt menstruáció idején van egy kis vérzés, ami egy-két napos.

Ugyanakkor én 2 kisbabát elveszítettem, és mindkét esetben barnázással kezdtem ilyentájt. (NEM IJESZTGETNI AKARLAK, NEM BIZTOS, HOGY NÁLAD IS VÉSZHELYZET VAN!)

Viszont ez a barnázgatás sárgatest elégtelenségre utalhat, amit NAGYON SÜRGŐSEN orvosolni kell progeszteron készítménnyel. Az első kettő esetben nagy ívben tojtak rám a dokik -mondván:"Bízzuk a természetre a dolgot!" 8. héten veszítettem el őket. A 3. babámnál Utrogestant kezdtem el szedni rögtön a terhesség elejétől - és most itt mászkál körülöttem egy 7 hónapos egészséges kisbébi.

2010. febr. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
es mikor elvesztetted, fajt a hasad, vagy semmit sem erzetel, csak vereztel?
2010. febr. 22. 18:51
 3/7 anonim ***** válasza:

Semmit nem éreztem, csak az ultrahang mutatta ki, hogy már nem él a magzat - kisujjam körménél is kisebb barna foltok voltak a wc papíron, csak ennyi. A második babánál hetekig feküdtem, de nem használt.

A harmadik babánál is rögtön elkezdtem barnázni, aztán nagyon sürgősen fölkerestem egy maszek rendelőt, ahol végre komolyan vettek. Még aznap hormonszintet néztek, aztán este már el is kezdtem földugdosni magamnak a progeszteronbogyókat.

2010. febr. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Menj el a dokihoz!Minél hamarabb. Jobb félni mint megijedni.

Nekem is volt egy kevés barnázásom az ötödik héten. Kaptam rá gyógyszert és feküdnöm kellett majdnem végig az első trimeszterben.

Nem szabad figyelmen kívül hagyni, mert lehet a vetélés első jele is!

Nehogy késő legyen!

2010. febr. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is volt barnázásom 5 hetesen. Kaptam rá MagneB6-ot kb. 5 napig tartott. Nekem azt mondta 2 doki is, hogy amig nem görcsölök nincs baj. Ne idegeskedj, mert az sokkal ártalmasabb. Minden rendben lesz. Hála az égnek a barnázás nagy %-ban ártalmatlan. Boldog babavárást:) 18hkm
2010. febr. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Na, voltál dokinál?

Mit mondott?

2010. febr. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi lett veled és a gyerekkel?
2023. nov. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!