Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha felemás, deformált alakja...

Ha felemás, deformált alakja van a hasamnak, mikor megfeszül, az nem keményedés, hanem a babám, ugye?

Figyelt kérdés
A héten töltöm a 30. hetet. Eddig is előfordult néha, hogy a kislányom kinyomta magát és olyankor elég hülye formája volt a hasamnak, innen tudtam, hogy ő az. De most 2 napja nagyon sokszor van ez, és kicsit elbizonytalanodtam. Mindig a hasam bal oldala domborodik ki, főleg a köldökömtől lejjebb, de tényleg csak a bal oldal (múlt heti UH szerint kb. ott van a feje, mert félig fejvégűen, félig harántban fekszik). Az szokott lenni, hogy érzem a nyomást, odanézek, és tök csálén áll az egész hasam. Ha ráteszem a kezemet, megsimizem, pár másodperc alatt visszahúzódik. Ez a lányom kell, hogy legyen, ugye? Ha keményednék, az egész hasam kemény lenne, és nem lenne ilyen deformált, jól gondolom? Első baba, szóval nincs ebben tapasztalatom.
2015. máj. 4. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem "csak" a baba. Nekem az egész hasam alja keményedett,de szerencsére csak a végén.
2015. máj. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is a baba.
2015. máj. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem faj, akkor a kislanyod. Nekem amikor kemenyedett a hasam, nagyon fajt. Neha teljesen latni lehetett a baba alakjat, szoval nem volt szabajos a hasam összehuzodas alatt. De mint mondtam, akkor elegge fajt. Nekem amugy mar a 20 hettöl volt ilyen.
2015. máj. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem fáj, csak max. azt érzem, hogy nyom egy picit, de olyan is van, hogy észre sem veszem, csak akkor látom, ha véletlenül odanézek. Egyébként abból is sejtem, hogy ő lehet, hogy most pl. 1-2 órája nem érzem mozogni, gondolom alszik, és azóta nincs ilyen kidudorodás sem. Csak furcsa volt, mert eddig nem volt ez ennyiszer. De lehet csak kezd már kicsi lenni a hely :)

Köszönöm a válaszokat!

2015. máj. 4. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!